Богдан Михалусь – новий президент ФТУ!

За підсумками позачергової Конференції, яка відбулася у Львові й мала на меті визначити ім’я нового керманича Федерації триатлону України, перемогу з істотним відривом здобув Богдан Михалусь.

Нагадаємо, що впродовж тривалого періоду часу Богдан Михалусь обіймав посаду віце-президента ФТУ та є одним з головних локомотивів розвитку нашого виду спорту на Заході України. Також відзначимо, що новий президент ФТУ є одним з найуспішніших триатлетів своєї епохи! Тривалий період часу Михалусь виступав і проживав в США, де в тому числі в 1995 році потрапив до ТОП-16 гавайського Гранд-фіналу серії змагань IRONMAN.

Вже в статусі спортивного функціонера, одним з його дітищ стала традиційна внутрішня першість, яку щороку проводять у Львові та його передмісті.

Напередодні виборів президента ФТУ, Михалусь в компанії головного тренера Національної збірної України з паратриатлону Романа Короля зустрівся з міністром молоді та спорту України і водночас президентом НОК Вадимом Гутцайтом. За підсумками цього візиту сторонами було окреслено плани на найближче майбутнє та олімпійський цикл загалом.

Додамо, що другим претендентом на посаду очільника Федерації триатлону України був віце-президент ФТУ Андрій Половко.

Богдан Михалусь обійматиме свою посаду впродовж двох найближчих років – сезону 2023-2024.

Богдан Михалусь зустрівся з міністром спорту України

Напередодні позачергової Конференції віце-президент ФТУ зустрівся з очільником профільного відомства та водночас новообраним президентом Національного олімпійського комітету Вадимом Гутцайтом.

Високу державну установу Богдан Михалусь відвідав у компанії головного тренера Національної збірної України з паратриатлону Романа Короля. За їхніми словами, Вадим Гутцайт прекрасно обізнаний про стан справ в українському триатлоні та готовий зробити все від себе залежне для того, щоб наш вид спорту не лише повернув собі втрачені позиції – а й динамічно розвивався та був представлений українськими атлетами на найближчих Олімпійських та Паралімпійських Іграх!

Нагадаємо, що впродовж тривалого періоду часу Богдан Михалусь обіймає посаду віце-президента ФТУ та є одним з головних локомотивів розвитку нашого виду спорту на Заході України. Одним з його дітищ є традиційна внутрішня першість, яку щороку проводять у Львові та його передмісті.

Новий час та нові реалії створюють абсолютно інші, нові виклики! Нагадаємо, що чинний керманич ФТУ Юрій Горобець за власним бажанням подав заяву про дострокове припинення власних повноважень, яку ще 29 вересня було затверджено Президією ФТУ.

Ім’я його наступника ми дізнаємося вже 18 грудня за підсумкам позачергової Конференції у Львові. Станом на зараз свої амбіції чітко окреслили поданням відповідних заяв двоє функціонерів ФТУ – Богдан Михалусь та Андрій Половко.

Нагадаємо, що наступного президента Федерації триатлону України буде обрано на період двох років – сезону 2023-2024.

18 грудня оберуть нового президента ФТУ

Вже за тиждень відбудеться позачергова Конференція, на якій ми дізнаємося ім’я нового керманича українського триатлону.

17 листопада в онлайн-форматі відбулася Президія Громадської організації «Федерація триатлону України». За її підсумками було затверджено рішення про проведення позачергової виборчої Конференції в гібридному форматі (офф-лайн та он-лайн) за умови більшості в офф-лайн. Позачергову Виборчу Конференцію призначено на 18 грудня у місті Львів.

Рішення (03/29.09.2022) про проведення позачергової виборчої Конференції було прийнято 29 вересня після розгляду заяви про складання своїх повноважень за власним бажанням чинного президента Федерації триатлону України Юрія Горобця.

18 грудня на позачерговій Конференції ГО «Федерація Триатлону України» буде обрано нового президента на період 2023-2024 років.

ВИДАЧА ЧЛЕНСЬКИХ КВИТКІВ (ЛІЦЕНЗІЙ) ФТУ

Керівникам  клубів з триатлону!

У зв’язку з підготовкою до роботи сервісу видачі членських квитків (ліцензій) Федерації триатлону України керівникам  клубів необхідно подати інформацію про клуб  заповнивши форму за посиланням https://forms.gle/xqPhasqQv8jkpeYq8

До форми прикріпити логотип клубу в форматі jpg або pnd (або відправити на E- mail: utf@ukr.net, вказавши в темі листа назву клубу).

Термін подачі інформації до 15 лютого 2022 року!

УВАГА! Таймінг щодо подачі заявок на отримання ліцензій

Прийом документів на отримання ЛІЦЕНЗІЇ триатлета на 2022 рік здійснюватиметься з 1 березня 2022 року.

Атлетів, які мають необхідність отримати ліцензію раніше для участі в міжнародних стартах, просимо надіслати лист з відповідним зверненням на електронну адресу utf@ukr.net.

КАЛЕНДАР стартів на 2022 рік (професіонали, аматори, паратриатлон)

На офіційному сайті Федерації триатлону України опубліковано перелік змагань для всіх, хто займається нашим видом спорту або ж планує долучитися до нього.

За традицією, сезон великого триатлону в Україні розпочинається внутрішньою першістю у Львові, яка відбудеться вже за тиждень. Головний внутрішній старт року – чемпіонат України на олімпійській дистанції – цьогоріч прийматиме Житомир. Тоді як рекордсменом за кількістю змагань на рік залишається Запоріжжя. Приємно, що і в 2022 році в нашій орбіті залишаються такі міста, як Мелітополь, Ковель та Бояни.

Щодо аматорів, то символічно, що на 2022 рік заплановано 22 санкціонованих ФТУ старти, які в тому числі відбуватимуться в заліку наших партнерів Української триатлонної Ліги. Як і минулий рік, рясним на змагання буде і 2022-й для українських паратриатлетів! У новому паралімпійському циклі команда Романа Короля виступить на всіх головних міжнародних турнірах сезону, а також на чемпіонаті України з паратриатлону в Житомирі.

Регламенти, контактна інформація, реєстрація та посилання на офіційні сайти турнірів з’являтимуться на офіційному сайті ФТУ впродовж сезону. Слідкуйте за оновленнями!

КАЛЕНДАР. Професійний спорт
КАЛЕНДАР. Аматори
КАЛЕНДАР. Паратриатлон

Ліцензія триатлета. Протокол засідання президії ФТУ

ОРИГІНАЛ протоколу засідання Президії ФТУ від 04.01.2022

Андрій Половко: «Минулий сезон показав не лише слабкі, але й сильні сторони українського аматорського триатлону»

У своїй роботі Керівний склад ФТУ чітко окреслює пріоритети та закріплює напрямки розвитку триатлону в Україні, і деякі з них потребують першочергової, особливої уваги. Одним з таких без сумніву є масовий спорт, і минулого сезону в цьому компоненті вся наша велика триатлонна родина змогла вийти на якісно новий рівень! Передусім це стало можливим завдяки ефективній та результативній роботі віце-президента ФТУ Андрія Половка, який взяв на себе саме цей пласт . Про Українську триатлоннну Лігу, підсумки та перспективи аматорського триатлону в Україні – далі в ексклюзивному інтерв’ю.

Вітаємо вас з завершенням сезону, в тому числі дебютного сезону Української триатлонної Ліги! Яким він був для вас, цей сезон? Що запам’яталося найбільше?

По-перше слід відзначити, що сезон 2021 є саме дебютним сезоном Української Триатлонної Ліги! Тому передусім цей сезон був для нас повчальним. Спочатку йшла ідея, під яку було написано проєкт Ліги, а потім цей проєкт почав свою реалізацію на практиці. І, як і в будь-якій новій справі, були плани – та була реальність. З кожним стартом Ліга масштабувалася, росла в кількості та якості, а ми разом з атлетами вдосконалювали й свої навички, розвивалися як організатори.

По-друге, цей сезон був надихаючим! Атлети-аматори отримали можливість об’єднатися не просто в клуби, а в національну спільноту прихильників триатлону! Змагальний дух Рейтингів УТЛ мотивував на покращення результатів, збільшення реєстрацій на старти, залучення нових атлетів. Триатлон в Україні став трендом, тепер значно більше українців дізналися про нього, про триатлетів, про престижність змагань, про життя атлетів.

І, звісно, цей сезон був яскравим, і зробили його таким люди! Я пишаюся українськими триатлетами, які показують високі результати на українських та міжнародних стартах. Я радий був дізнатися та розповісти іншим про їхні історії успіху. Я був гордий вітати кожного з них особисто на стартах по всій Україні! Також протягом сезону ми змогли зібрати круту команду професіоналів, які дозволили Лізі зробити те, що ми зробили, – об’єднати триатлетів-аматорів у дружнє ком’юніті, перетворити Українську Триатлонні Лігу на національний бренд, налагодити роботу всіх ресурсів!

Важко сперечатися з тим, що аматорський триатлону в Україні за останній сезон вийшов на якісно новий рівень! Чи відчуваєте ви ці зміни і в чому саме вони проявляються, на ваш погляд?

Я особисто не перший рік займаюсь триатлоном. Я особисто виходжу на старти. І тому я особисто спостерігаю, як еволюціонує український триатлон. Це кількість та якість стартів! На більшості українських змагань організація стартів не поступається за рівнем міжнародним. А зверніть увагу на масовість учасників! З’явилися та вже офіційно зареєстровані нові старти, участь в яких можна буде приймати в наступному році.

Колись я біг пустими вулицями українських міст і мріяв, що на узбіччях будуть підтримувати атлетів така ж кількість вболівальників, як, на приклад, на Ironman в Барселоні. І подивіться, що було цього сезону! Тисячі вболівальників приходили підтримати атлетів! Серед них були не лише друзі та родичі, серед них були звичайні містяни, перехожі, батьки з дітьми. Впевнений, частина із них неодмінно приєднається до триатлонного руху в наступних сезонах.

Мені доводилося чути, що головний показник успішності – це приріст триатлетів-аматорів. А він, мовляв, залишився плюс/мінус на попередніх показниках. Чи погоджуєтеся ви з цим твердженням?

Дозвольте нагадати, що це лише перший рік роботи УТЛ. Давайте повернемося до підрахунку кількості учасників у наступному сезоні.

Чи можна назвати сезон 2021 найкращим з часів Незалежності у площині розвитку аматорського триатлону в Україні?

Сезон 2021 точно можна назвати найяскравішим та найгучнішим. Тим паче, триатлон продовжує набувати популярності в нашій країні. Давайте дивитися правді у вічі, триатлон – не найдешевше захоплення… До того ж, українці лиш нещодавно почали витрачати кошти на свої хобі, на саморозвиток, на спорт, здоровий спосіб життя. Тому найкращі сезони в нас ще попереду!

Наскільки впливовим показником на шляху до розвитку аматорського триатлону в Україні стала поява серії змагань від TriathlonUKRAINE?

TriathlonUKRAINE задали високу планку рівня організації змагань! В якомусь сенсі вони є орієнтиром для інших організаторів старту. В рамках змагань від TriathlonUKRAINE приймають участь аматори разом з професійними атлетами, що повною мірою відображає досягнення українського триатлону.

Кубок Києва – одні з наймасовіших змагань в Україні! Вважаю, це є найкращим показником якості та популярності цієї серії.

Наскільки потужно відпрацювали організатори вже традиційних змагань – серії TRIATMAN, “Кубка Хортиці” й так далі?

Давайте тоді перерахуємо всіх організаторів, стараннями яких триатлон набуває своєї популярності: TRIATHLON UKRAINE – Черніцький Дмитро, Третьяков Іван. TRIATMAN CLUB – Ястребова Юлія, Ястребов Андрій. Dnipro Triathlon Fest  – Лисов Сергій, Балабанов Павло. TRITON ODESSA TRIATHLON CLUB – Постіка Олександр, Кузнєцов Михайло. Запорізька Федерація Триатлону – Кривонос Кирило, Гричковський Юрій. GORYNYCH • POLTAVA TRIATHLON CLUB – Литовченко Андріан. Lviv Triathlon Cup – Михалусь Богдан. Федерація триатлону м.Ковеля – Дубінко Денис,  Ірина Зінчук. Слов҆янськ, Донецької області – Драгулян Георгій.

Це старти та організатори з різними можливостями та масштабом, кожен з них докладає зусиль для організації стартів належної якості. Саме вони дозволяють атлетам реалізовувати свої амбіції, встановлювати рекорди, змагатися в комфортних та безпечних умовах.

Так, завжди є моменти, які можна вдосконалити. Ми разом і працюємо над цим! Шкода лише, що потужності роботи організаторів не вистачає на те, щоб впливати ще й на погоду, температуру води та силу вітру в день стартів (це я так жартую).

На що чекати українським триатлетам-аматорам у прийдешньому сезоні?

Вже готовий Проєкт календаря змагань з триатлону на 2022 рік. Цього ми всі й чекаємо в наступному сезоні.

Він відрізняється від попереднього сезону насамперед тим, що збільшено кількість стартів, розширено географію змагань, додано змагання з мультиспорту, які залучать ще більше атлетів. Тому ми чекаємо на більшу конкуренцію.

Які головні висновки можна зробити з сезону 2021?

Головний висновок такий: українці видатна, сильна, витривала нація! Україна – європейська країна з потужним потенціалом, головним ресурсом якої є цілеспрямовані, талановиті, завзяті люди.

Цей сезон показав не лише слабкі, але й сильні сторони українського аматорського триатлону. Задав вектор для розвитку на майбутнє!

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ УКРАЇНСЬКОЇ ТРИАТЛОННОЇ ЛІГИ