Віталій Воронцов добуває очок світового рейтингу в Гавані!

25 лютого в кубинській Гавані пройшов Кубок Америки на стандартній дистанції. Для українця це вже другий старт в цьому змагальному сезоні.
Віталій здобув 109 очок у світовий і континентальний рейтинги посівши тринадцяту позицію на фініші. Наступним стартом стане Кубок Америки в мексиканському місті Ла-Пас.

Тренувальний збір в іспанській Малазі

Збірна України з триатлону розпочала тренувальний збір зі спеціальної підготовки у місті Малага в Іспанії де буде перебувати до квітня. В продовж збору запланована участь у двох гонках Кубку Європи – португальській Куартейрі і іспанській Мелільї.

Щорічна Конференція президентів із триатлону

17-18 лютого в Празі відбулася щорічна конференція президентів із триатлону, яка проходила в сороковий раз! Захід організований Чеською асоціацією триатлону у готелі Diplomat де було представлено усе керівництво організації Europe Triathlon.


Подія стала свідком збору 35 національних федерацій на Конференції президентів, що складається з 69 делегатів. Україну представляв Президент ФТУ Богдан Михалусь.


Також в Конференції прийняла участь Марісоль Касадо, президент Всесвітньої організації триатлону та член вищого керівництва Міжнародного олімпійського комітету.


Протягом дня делегатів ознайомили з бюджетом організації Europe Triathlon, її календарем перегонів на 2024 рік, маркетинговими планами та проектами з паратріатлону. Після обіду відбулися дискусійні блоки за круглими столами, під час яких делегати обговорювали та обмінювались досвідом з питань: залучення більше жінок до триатлону, розвиток дитячого та аматорського триатлону.

 Також важливий меморандум про співпрацю підписали представники організацій Європи та Світу з триатлону.
Також на сцену вийшли цікаві гості. Глава PTO Сем Ренуф представив делегатам нову гоночну концепцію T100. Вацлав Вітовец спроектував архівні документи та фотографії з моменту заснування організацій Europe Triathlon і World Triathlon.
Після цієї зустрічі відбувся святковий гала-вечір, під час якого проводилось нагородження кращих спортсменів, паратриатлетів, технічних офіційних представників, технічних суддів, організаторів та національних федерацій минулого сезону.
Найкраща жінка: Одрі Мерль (Франція)
Краща людина: Адрієн Бріффод (Швейцарія)
Паратріатлоніст: Даніель Моліна (Іспанія)
Паратріатлоністка: Марта Франсес Гомес (Іспанія)
Технічний офіційний представник року (чоловіки): Альпар Надь (Угорщина)
Технічний офіційний представник року (жінки): Ракель Каскалес (Іспанія)
Національна федерація року: Бельгія
Національна федерація розвитку року: Естонія
Місцевий оргкомітет року: Баликесір (Туреччина)


Учасники обговорили розвиток та діяльність Європейського триатлону за «круглим столом».

Віталій Воронцов в ТОП-10 в Ла-Гуайра!

17 лютого в Венесуелі відбувся Кубок Америки на стандартній дистанції. Україну представляв Віталій Воронцов, який посів дев’яте місце.
Стандартна дистанція нараховує більше очок у світовий рейтинг (250), ніж формати полу фінал-фінал і дистанція спринт, де ця сума складає 87,5% і 75% відповідно. А за рахунок кваліфікаційного фактору Панамериканського континенту кількість очок у Ла-Гуайрі за перемогу склала 280.
Віталій добуває 150 очок в Венесуелі і підіймається на одну сходинку у світовому рейтингу. Це перший старт на міжнародній арені в цьому сезоні і далі заплановано виступ в кубинській Гавані.

 

Збірна команда України по паратриатлону розпочала тренувальний збір у Туреччині

Збірна вирушила до турецької Аланії де проведе три тижні, у складі Аліси Колпакчі, Віти Олексюк і Анатолія Варфоломєєва, разом із Наталію Мацупко, Тетяною Ліщинською і Романом Король.

Цього року гайдом Віти Олексюк є Наталія Мацупко. Наталка дуже потужна триатлетка серед аматорів, яка приймала участь у Чемпіонаті Світу на дистанції Ironman минулого року на Гавайах у Коні.

23 лютого жіноча частина збірної вирушить до Японії, українців запросили японці до себе на збір. А вже 8 березня українці братимуть участь у Кубку світу в Абу-Дабі, де розігруються олімпійські очки в Паралімпійський рейтинг.

  Далі, старт на Світовій Паралімпійській серії в австралійському Девенпорті 15 березня. Девенпорт одна із чотирьох подій Світової серії з паратриатлону. В Паралімпійській кваліфікації заплановано чотири таких старти. Це Йокогама у травні, англійський Суонсі у червні і завершальний старт в кваліфікації на Паралімпіаду – канадський Монреаль. Саме ці змагання дають більше всього очок до Паралімпійського рейтингу.

В Туреччині Анатолій Варфоломеєв продовжить підготовку до змагального сезону. А після виступу в Девенпорті до нього приєднається жіноча частина збірної команди Україні по паратриатлону.

Паралімпійська кваліфікація триває 12 місяців і буде завершена 1 липня 2024 року. До цього моменту залишається більше десяти подій з розіграшом олімпійських очок.

Слідкувати за перебігом подій і українському паратриатлоні можна у соціальних мережах

Національна збірна. Резервний склад 2024

Резервний склад спортсменів Чоловіки:

Герасименко Георгій

Гончарук Ілля

Драгулян Данило

Животков Іван

Микитенко Владислав

Несват Максим

Усанін Максим

Цівковський Захар

 

Резервний склад спортсменів Жінки:

Агафонова Кіра

Бороніна Олександра

Горб Дарина

Марченко Аміна

Ситнік Єлизавета

Сорока Дана

 

Національна збірна. Склад спортсменів-кандидатів 2024

Склад спортсменів-кандидатів Чоловіки:

Гев’як Остап

Марієвський Валентин

Мичко Єгор

Снесар Денис

Тютюнник Юрій

 

Склад спортсменів-кандидатів Жінки:

Ага Марія

Бережна Дар’я

Заровна Олександра

Корнієнко Ксенія

Парасотченко Софія 

Національна збірна. Основний склад 2024

Основний склад Чоловіки:

Астаф’єв-Куліш Олексій

 Воронцов Віталій

    Дем’янов Юліан   

Костенко Сергій

Курочкін Сергій

Ткаченко Іван

Шевченко Іван

 

Основний склад Жінки:

Бондаренко Софія

Євтушенко Карина

Кирик Марина

Левковська Ксенія

Меньшикова Маргарита

Москаленко Дарина

Прийма Софія

Сорока Єва

Ткач Софія