Дмитро Маляр

Народився 9 липня 1984 року у м. Дніпропетровськ. Триатлоном почав займатись у 19 років. До цього займався плаванням. Хобі – малювання, фотозйомка. Люблю готувати та смачно поїсти. Обожнюю подорожі та активний відпочинок. Головне досягнення у триатлоні, це дві срібні, та одна бронзова медаль Чемпіонату Европи з акватлону(2014,2015,2016р). Та срібна медаль Кубку Европи з триатлону(2017р)

Анна Мережко

Народилася 26 квітня 2004 року в Черкассах. У триатлон прийшла у віці 9 років. Хобі – фотографувати. Головним досягненням в триатлоні станом на зараз вважає перемогу на чемпіонаті України з триатлону в командній гонці (2020). Тренується під керівництвом Великодської Марії Дмитріївни і Федорова Костянтина Миколайовича.

Дар’я Бережна

Народилася 28 лютого 2003 року в Черкасах. В триатлон прийшла у віці 11-ти років, до того часу займалася гімнастикою та оздорвчим плаванням. Хобі – фотографувати людей та пейзажі. Головним досягненням станом на зараз вважає перемогу на чемпіонті України з триатлону на суперспринтерській дистанції серед дівчат (2020) та 5 місце на чемпіонті світу з мультиспорту (крос-триатлон, 2019). Тренується під керівництвом Федорова Констянтина Миколайовича та Великоцької Марії Дмитрівни. Виступає за Черкаську ШВСМ, спортивний клуб “Тримікс” та ФСТ “Спартак“.

 

Олександра Заровна

Народилася 3 квітня 2004 року в Одесі. Прийшла в триатлон з плавання у віці 9-ти років. Багаторазова Чемпіонка України з триатлону серед кадетів та дівчат, бронзова призерка Чемпіонату України серед жінок (2016, Бобриця), двічі володарка відкритого Кубка Кіпру в категорії 14-19 років. У червні 2019 року у Франції в складі змішаної естафети Олександра отримала бронзову нагороду на Чемпіонаті світу з триатлону серед школярів, організованому Всесвітньою федерацією шкільного спорту.
Майстер спорту з триатлону. Хобі – музика, кулінарія.
Тренується під керівництвом Драгулян Георгія Васильовича та Драгулян Ольги Олексіївни. Виступає за збірну Донецької області.

Єва Сорока

Софія Бондаренко

Володимир Шерстов

Іван Третяк

Народився 25 червня 2002 року в місті Дніпро. В триатлон прийшов у віці 10-ти років, до того часу займався баскетболом. Хобі – туризм, фотографія, астрологія, музика. Головним досягненням в триатлоні станом на зараз вважає перемогу на суперспринтерьскій дистанції (2019) у місті Горішні Плавні, а також 9-те місце на Кубку Європи серед юніорів (2019). Тренується під керівництвом Лисова Сергія Георгійовича.