Закревський та Коробенко – гості студії Equalympic.TV

Важливе

Новини

Паратриатлон

alt

Чотириразовий срібний призер чемпіонатів світу та чемпіон Європи з паратриатлону Василь Закревський та прес-секретар Федерації триатлону України Вадим Коробенко стали гостями студії першого українського інклюзивного каналу Equalympic.TV.

В якості експертів, наші хлопці допомагали ведучим коментувати виступ української паратриатлетки Аліси Колпакчи на Паралімпійських Іграх 2020 у Токіо. Нагадаємо, що за підсумками змагань Аліса посіла достойне п’яте місце! Для порівняння, на Паралімпіаді в Токіо вихованка Раїси Лагутенко та Олексія Цілувальникова фінішувала на 6-й позиції.

Відеоверсію паралімпійської студії каналу Equalympic.TV за участі українських паратриатлетів та експертів ми опублікуємо згодом на офіційному сайті ФТУ та офіційних сторінках Федерації триатлону України в соціальних мережах.