Аліса Колпакчі бронзовий призер парасерії в Девенпорті!

16.03.2024

Новини

Паратриатлон

alt

15 березня в австралійській Тасманії відбувся перший старт парасерії світового триатлону. Незважаючи на відставання у воді, Аліса наздогнала суперниць і піднялася на подіум. На вело етапі українка поступилася по часу тільки лідеру змагань, а в бігу Алісі Колпакчі не було рівних.
За трете місце українка здобуває 472 олімпійських очок і захищає восьму позицію в Паралімпійському рейтингу у класі PTS5. Саме перші вісім спортсменів рейтингу виборюють своїм країнам слоти Паралімпійських Ігор.
В класі PTVI з вадами зору Віта Олексюк посіла п’яте місце. На дистанції українку супроводжував спортсмен-лідер Наталія Мацупко. За підсумками змагань Віта захистила свою позицію в Паралімпійському рейтингу.
Кваліфікація на Ігри в Париж триває. Попереду ще три гонки парасерії світового триатлону, один чемпіона континенту і п’ять гонок пара-кубку світу з триатлону. Саме ці події вплинуть на підсумкове положення паралімпійського рейтингу.