Аліса Колпачки на подіумі Парасерії в Монреалі!

30.06.2024

Паратриатлон

alt

Парасерія в Монреалі – остання подія в Паралімпійській кваліфікації, яка закривається 1 липня. За підсумками якого дев’ять перших спортсменів у Паралімпійському рейтингу виборюють національні слоти. Аліса Колпакчи відпускає лідерів у воді і наздоганяє на вело етапі. В бігу українка демонструє другий час і перетинає фінішну межу третьою!

В Паралімпійському рейтингу українка піднімається на шосту позицію, посуваючи полячку Марту Дзецентковську, яка фінішувала шостою в Монреалі. Аліса Колпакчи завершує Паралімпійський період з 1453 очками в рейтингу, які складаються з трьох кращих результатів, а саме: п’ятого місця на чемпіонаті світу і двох подіумів Парасеріях в Девенпорті і Монреалі. А Україна буде представлена на Паралімпіаді в жіночому класі спортсменів PTS5!

В класі PTVI приймали участь Віта Олексюк і спортсмен лідер Наталія Мацупко. Український дует посів сьоме місце в Монреалі і завершує Паралімпійську кваліфікацію на 17 місце в олімпійському ретйингу. Загальна сума 1134 очка, яка складається з десятого місця чемпіонату світу, п’ятого місця в Парасерії Девенпорта і подіуму Пара Кубку світу з триатлону в італійському Таранто.

Паралімпійські Ігри в Парижі для триатлона стануть вже третіми. 11 комплектів медалей будуть розіграні в Парижі, а на старт вийдуть 120 учасників змагань. Це по 9 з кожної олімпійської групи і 5 найкращих жінок з класу PTS3. Останні 16 слотів будуть заповнені за рахунок запрошень від IPC і World Triathlon.