alt

Братіца Вікторія

# в рейтингу

PTS3

21.04.2005

Про атлета

Я, Братіца Вікторія Миколаївна, народилася 21 квітня 2005 року в місті Київ.
3 2013 по 2023 рік займалася спортивним плаванням під керівництвом тренерів Позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів «ШАНС» м. Києва.
Маю другу групу інвалідності з дитинства. За спортивною класифікацією клас ураження S13 (вади зору) та клас ураження 5o (порушення опорно-рухового апарату). Спорт надав мені сили і впевненості, навчив долати перешкоди ібути наполегливою вдосягненні своїх цілей.
Із спортивних досягнень маю перемоги у фінальних змаганнях всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з плавання серед дітей-інвалідів, на Кубках Києва та України, чемпіонаті України з параплавання на дистанціях 50 м та 100 м вільним стилем, 50 м та 100 м на спині.
У 2021 році на дистанціях 50 м. та 100 м. вільним стилем виконала часовий норматив на 1 дорослий спортивний розряд (клас ураження S9). У 2023 році році отримала спортивний розряд «Кандидат у майстри спорту України» зплавання серед спортсменів зінвалідністю зураженнями ОРА (клас ураження so).
3травня 2023 року до цього часу активно займаюся паратриатлоном під керівництвом тренера Ліщинської Тетяни.
Протягом 2023 року приймала участь у чемпіонаті Києва з акватлону, Чемпіонаті України зпаратриалону, Чемпіонаті України закватлону.
Наразі студентка першого курсу Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, де навчаюсь аз спеціальністю «Фізична культура та спорт», освітня програма «Фізична реабілітація».
Я хочу не лише вдосконалити свої спортивні навички та покращити результати, але й сприяти розвитку спорту серед людей з особливими потребами та сприяти реабілітації наших захисників та захисниць України через фізичну активність і тренування.

ДАНI АТЛЕТА

Ім’я

Вікторія

Прізвище

Братіца

По батькові

Миколаївна

Дата народження

21.04.2005

Тренер

Місце в рейтингу

Місто