Золото Кубка Львова їде в Казахстан і Азербайджан

Золото Кубка Львова їде в Казахстан і Азербайджан

На початку вересня столиця Галичини приймала в себе традиційний міжнародний турнір – відкритий Кубок Львова, в рамках якого відбувся і Фінал Кубка України. Цікаво, що в змаганні категорії Elite головні призи завоювали спортсмени з інших країн, які при цьому є майже тезками за ім’ям – Дарин і Дарина!

Традиційно, турнір має потужну партнерську підтримку, а його організаційний рівень цьогоріч був якщо не відмінним, то дуже і дуже високим! «Як головний суддя змагань я можу сказати, що відкритий Кубок Львова пройшов на високому організаційному рівні! – коментує захід один з його головних організаторів, член Президії ФТУ Анатолій Шевчук. – Були незначні непорозуміння на біговій дистанції, але вони не зіпсували загальної картини – все було супер! Про саму красу та автентичність міста Львова годі й казати… Де ще є можливість змагатися в самісінькому серці міста, їхати на вело навколо Оперного театру, який є одним з найбільш видатних пам’ятників архітектури не лише України, а й Європи!

Хочу відзначити, що наші волонтери цього року спрацювали прекрасно – стримували пішоходів, люди з розумінням почали ставитися до змагань такого рівня. Якщо минулого року були нарікання на чималу кількість пішоходів на дистанції, що могли завдати шкоди як собі, так і процесу проведення змагань – то цьогоріч ми виставили потрібну кількість турнікетів. Єдине, особисто мені хотілося би бачити більшу кількість наших українських видатних спортсменів на змаганнях такого рівня! Радує, що в Кубку Львова взяли участь спортсмени з інших країн, також чимало іноземців було і серед аматорів».

Як не дивно, золоті нагороди Фіналу Кубка України дісталися саме іноземцям! У змаганні чоловіків собі рівних не мав триатлет з Казахстану Дарин Конисбаєв. Він захопив лідерство ще в дебюті – Конисбаєв першим дістався транзитної зони після плавального сегменту, а надалі лише нарощував відрив від переслідувачів. Срібло за підсумками змагань приміряв Юліан Дем’янов з Донецька, тоді як чільну трійку лідерів замкнув житомирянин Денис Кирилович.

І якщо Конісбаєва з цілковитою впевненістю можна назвати іноземцем – то Дарина Москаленко лише де-юре є громадянкою Азербайджану, а от де-факто – вихованкою української школи триатлону. Тим не менше, саме їй вдалося зійти на найвищу сходинку п’єдесталу пошани в змаганні жінок. Дарина правильно побудувала тактичну боротьбу – випливши першою, вона сіла на вело в групі хлопців і аж до самого фінішу її ніхто з дівчат так і не зміг наздогнати. На жаль, через падіння та прикру травму передчасно припинила боротьбу за нагороди головна фаворитка турніру Маргарита Крилова. Також не змогли дістатися фінішу перспективні Юлія Ярошевська, Моніка Добровольська та Єлизавета Дяченко. Своєю чергою, Марина Соколова та Карина Євтушенко подолали всю дистанцію і завоювали срібло та бронзу відповідно.

Додамо, що в змаганнях взяли участь більше трьох сотень учасників! Паралельно з турніром професійних спортсменів, в рамках категорії Open Race виступали аматори та молодші вікові категорії, а також 11 команд в естафетах. «Ці змагання ми будемо проводити традиційно – в нас вже все передбачено на наступний рік і все необхідне є в наявності. Суддівський, волонтерський комплекс, транзитні зони. Ми хочемо залучити більшу кількість учасників, саме передових спортсменів! В рамках Open Race ми також проводили окремо залік для кадетів і юнаків.

Львівські юнаки та кадети непогано виступили! Особисто мене дуже потішила своїми результатами член збірної команди України на відкритій воді Марина Кирик. Вона потихеньку освоїла велосипед, на Open Race «порвала» всіх у своїй категорії і навіть серед хлопців була третьою!», – підсумував Анатолій Шевчук.

Поділитися цією публікацією


X