Знай наших! Єлістратова в прекрасному стилі перемагає на етапі Кубка світу

Знай наших! Єлістратова в прекрасному стилі перемагає на етапі Кубка світу

В Салінасі (Еквадор) відбувся черговий етап Кубка світу ITU, на якому українка Юлія Єлістратова вперше за останні три роки здобула нагороду найвищої проби!

Що спільного між Тисайварошем (Угорщина), Аланією (Туреччина) та Салінасом (Еквадор)? Відповідь на це, здавалося б, складне питання без зайвих роздумів дадуть істинні шанувальники традицій українського триатлону! Адже саме в цих містах, відповідно в 2010-му, 2015-му та 2018-му роках найсильніша триатлетка нашої держави здобула історичні перемоги на етапах Кубка світу.

Тиждень тому медаль зі змагань цього рівня втекла від нашої спортсменки в останню мить – Єлістратова фінішувала на 4-му місці на етапі Кубка світу в Сарасоті (США), продемонструвавши рівний час зі срібною та бронзовою призерками. Попри примхи спортивної долі, вихованка житомирської школи триатлону зібрала волю в кулак, як слід налаштувалася на нові виклики і вже за тиждень на фініші показала спину усім своїм конкуренткам!

В Еквадорі Юля тріумфувала впевнено та безапеляційно – вона фінішувала наодинці, випередивши найближчу конкурентку на три секунди. Як не дивно, цього разу на біговій дистанції бразилійка Луїза Баптішта (яка в підсумку й посіла друге місце) навіть показала кращий час (16:30 проти 16:31 у Єлістратової), однак наша співвітчизниця, що називається, змогла об’єднати усі три види воєдино і в підсумку саме вона зійшла на найвищу сходинку п’єдесталу пошани! Випливши у другій пачці, Єлістратова відіграла гандикап на велосегменті, а згодом закріпила свої претензії на золото відмінним бігом.

Таким чином, ця нагорода стала вже восьмою медаллю з етапів Кубка світу в кар’єрі Юлії Єлістратової – тепер в неї три золота, одне срібло та чотири бронзи.

Федерація триатлону України вітає Юлію Єлістратову з цим вагомим досягненням та дякує за нову, яскраву сторінку в історії нашого виду спорту, яка спонукатиме розвитку та популяризації триатлону в Україні. Так тримати!

Поділитися цією публікацією


X