Змішана естафета: чотири з чотирьох для Єлістратової, Мартиненко – командний гравець

Змішана естафета: чотири з чотирьох для Єлістратової, Мартиненко – командний гравець

У другий день змагань у Сухолуччі, на чемпіонаті України з триатлону в змішаних естафетах більш ніж переконливу перемогу здобула збірна Житомирської області.

Загалом, інтрига внутрішньої першість в естафетах була фактично вбита одразу ж після фінішу першого з чотирьох спортсменів у складі кожної з команд – житомиряни виставили «на заспів» Юлію Єлістратову, яка одразу ж забезпечила своїй збірній комфортний відрив від переслідувачів. Особливо показовим став біговий сегмент, де найсильніша триатлетка України стала єдиною з учасниць, хто зумів вибігти з 6-ти хвилин. Як наслідок, Юлія організувала для другого в естафетній команді Житомирщини Кирила Бойка відрив у 31 секунду!

Щоправда, з ходом турнірної боротьби житомирян щосили намагалися наздогнати команда Києва та Львова – перспективний Віталій Воронцов продемонстрував, що недарма вважається одним з найкращих спринтерів України і добряче підтягнув до лідера команду столиці. Намагалися не відставати і львів’яни, але всі питання з порядку денного вже ближче до фінішу зняв досвідчений Єгор Мартиненко! Попри локальні невдачі на попередніх турнірах цього сезону, на внутрішній першості в естафетах Єгор продемонстрував стабільність результату і просто таки фантастичний біг! Мартиненко став єдиним у часників, хто зумів вибігти з 5-ти хвилин на фінішному відрізку, що дозволило його команді здобути беззаперечну перемогу. З відривом у 50 секунд від лідера, другими дісталися фінішу триатлети з Києва, а чільну трійку призерів замкнули львів’яни.

ПРОТОКОЛ ЗМАГАНЬ

Варто відзначити, що для лідера переможців Юлії Єлістратової ця медаль найвищої проби стала четвертим золотом з чотирьох можливих на старті сезону! Чемпіонка Європи серед молоді та учасниця трьох Олімпіад не мала собі рівних на усіх липневих внутрішніх стартах, в яких брала участь – чемпіонатах України на спринтерській дистанції, з акватлону, на олімпійській дистанції і ось тепер в змішаних естафетах.

Додамо, що триатлон в змішаних естафетах віднедавна включили до програми Олімпійських Ігор, і він мав офіційно дебютувати на Іграх у Токіо 2020. Ну а першим в історії чемпіоном Європи в естафетах-мікст є саме збірна України, яка виборола золото континентальної першості ще в 2009 році в Нідерландах.

Тепер естафету іншу – організаційно-змагальну – у Сухолуччя переймають Черкаси! Найближчими вихідними саме там відбудеться чемпіонат України з триатлону серед спортсменів молодших вікових категорій.

Поділитися цією публікацією


X