Жоао Тейшейра Альварес: «Через візит в Україну я знайомлюся з Європейським континентом»

Жоао Тейшейра Альварес: «Через візит в Україну я знайомлюся з Європейським континентом»

На етапі Кубка Європи в Дніпрі, який сьогодні офіційно стартує, представлено 26 країн планети! Деякі з них виступають на наші землі впереше. Зокрема Бразилія, під прапором якої на дистанцію вийде її єдиний представник Жоао Тейшейра Альварес. Користуючись нагодою, за день до старту ми поспілкувалися з 20-річним латиноамериканцем – про враження від візиту в Україну, а також про його амбіції та плани на цей турнір.

Вітаємо! Сьогодні ти – єдиний бразилець, який виступить на етапі Кубка Європи в Дніпрі. Хвилюєшся?

Ні, я впевнено тримаюся (сміється)! Адже на етапі Кубка Європи у Дніпрі я представляю свою Батьківщину, тож прагну виступити гідно.

Це твій перший візит в Україну?

Так, в Україні я вперше в житті. Та й етап Кубка Європи в Дніпрі – це для мене перший старт європейського кубка в кар’єрі. Тож, я в передчутті чогось особливого та неповторного – з нетерпінням очікую на початок змагань, які, без сумніву, додадуть мені змагального досвіду.

Як тобі Україна загалом та місто Дніпро зокрема?

Я радий бути тут! Дніпро – це чудове місто. Хочу відзначити дуже красиву однойменну річку, де ми будемо пливти перший сегмент. Все, що я тут встиг побачити – мені сподобалося. В Європі ми, бразильці, іноді проводимо тренувальні табори – тож, я не виключаю, що згодом ще буду виступати на стартах в Україні! Через візит сюди я ближче знайомлюся з Європейським континентом.

Який би результат тебе сьогодні влаштував?

Мій стартовий номер – 19. Тож, скажімо так, мені потрібно посісти місце не нижче свого стартового номера. Але побачимо вже на гонці! Природно, що всі хочуть перемогти, і я не виняток.

Додамо, що сьогодні о 12:00 в рамках Dnipro Triathlon Fest на дистанцію вийдуть аматори. Етап Кубка Європи ETU в категорії Elite розпочнуться о 17:00.

Поділитися цією публікацією


X