Житомирська школа триатлону знову на висоті!

Житомирська школа триатлону знову на висоті!

У Житомирі відбувся третій за ліком внутрішній старт 2019 року. Традиційно, батьківщина легендарного українського космонавта Сергія Корольова приймала в себе чемпіонат України серед клубів, ДЮСШ, СДЮШОР та ШВСМ.

Свого часу саме Житомир називали триатлонною столицею України – і, маємо визнати, не дарма! Але впродовж останніх років інші міста відчутно підтягнулися в показниках результативності та рівня організації змагань, тож ситуація вирівнялася. Однак, як показав чемпіонат України серед клубів, ДЮСШ, СДЮШОР та ШВСМ – Житомир і надалі залишається кузнею кадрів №1. Саме місцева команда здобула переконливу перемогу в змаганні ШВСМ, а серед ДЮСШ, СДЮШОР і клубів завоювала друге місце.

Переважна більшість спортсменів чоловічої збірної України в категорії Elite продовжують готуватися до сезону за кордоном і віддають перевагу міжнародним змаганням. А за таких обставин, у молодих триатлетів з’являється додатковий шанс проявити себе на чемпіонатах України і поборотися за нагороди. Таким шансом зокрема скористався дончанин Іван Меньшиков, який лише минулого року перейшов з молодіжного триатлону на дорослий рівень – в його активі срібна нагорода чемпіонату України серед клубів, ДЮСШ, СДЮШОР та ШВСМ. Рудоволосий триатлет на фініші поступився беззаперечному фаворитові змагань, титулованому Єгору Мартиненку з Житомира. Ну а бронзову медаль завоював дніпровський спортсмен Олексій Астаф’єв, який традиційно показав найкращий час на плаванні.

Другу медаль у сезоні – цього разу золоту – завоювала Маргарита Крилова! Тиждень тому у Львові дончанка поступилася Софії Приймі та задовольнялася срібною нагородою. Однак, у Житомирі Рита перемогла з серйозним відривом вже на перших двох видах, тож на третьому сегменті бігла в зручному для себе і достатньому для перемоги темпі. Срібну та бронзову нагороди здобули місцеві спортсменки – Олександра Кохан та Анна Абдулова відповідно.

Другу поспіль перемогу на внутрішній арені, а разом з нею і 50 залікових балів Київській ШВСМ забезпечив юніор Віталій Воронцов! В своїй віковій групі він виборов чергову беззаперечну перемогу та де-юре став найсильнішим триатлетом Києва у 2019-му році. Нехай це буде авансом – однак, старання та високу успішність Віталія все ж таки варто виокремити. Так само, як і беззаперечний прогрес вихованки дніпровської школи триатлону Моніки Добровольської – як і Воронцов, Моніка теж здобула другу перемогу поспіль в своїй віковій групі. Нагадаємо, що минулого тижня ці спортсмени не мали собі рівних на чемпіонаті України з триатлону в приміщеннях (м. Львів).

Вашій увазі – офіційний ПРОТОКОЛ чемпіонат України серед клубів, ДЮСШ, СДЮШОР та ШВСМ, який також завантажено на нашому сайті в розділі РЕЗУЛЬТАТИ.

Поділитися цією публікацією


X