Збірна України з акватлону зупинилася за крок від медалі Всесвітніх пляжних Ігор

Збірна України з акватлону зупинилася за крок від медалі Всесвітніх пляжних Ігор

Після виступу триатлетів в індивідуальній програмі, наступного дня в Катарі на Перших Всесвітніх пляжних Іграх відбулася також і командна першість з акватлону.

Збірна України була представлена двома парами спортсменів: Курочкін-Крилова та Воронцов-Прийма. Згідно попереднього виступу та загального рівня готовності й досвіду, кращі шанси на медалі мали саме Сергій Курочкін та Маргарита Крилова: напередодні вони показали доволі високі результати в індивідуальних змаганнях, тож небезпідставно вважалися одними з фаворитів командних перегонів.

Загалом, українці виступили доволі рівно і виклалися на максимум! Однак, на жаль, цього разу навіть титанічних зусиль і волі до перемоги не вистачило для того, щоб зійти на п’єдестал пошани. Розпочали гонку наші атлети доволі впевнено, з ходу окресливши власні амбіції на нагороди. Проте, впродовж змагань команда Курочкін-Крилова отримала штраф у 10 секунд за залишені Маргаритою не в тому боксі бігові кросівки.

Справедливості заради зазначимо, що в підсумку ця обставина навряд чи стала вирішальною в підсумковому розподілі місць – на заключний біг Сергій Курочкін вийшов з перспективної четвертої позиції, але швидші на ногах колумбієць та мексиканець випередили нашого атлета. Таким чином, перша українська команда посіла шосте місце, а пара Воронцов-Прийма дісталися фінішу одинадцятими.

Таким чином, за підсумками Перших Всесвітніх пляжних Ігор з акватлону збірна України має в своєму активі в індивідуальному заліку 5-те місце Маргарити Крилової, 8-му та 10-ту позиції Сергія Курочкіна та Віталія Воронцова відповідно, 20-ту сходинку Софії Прийми. Команди ж зайняли 6-те і 11-те місця. В підсумку – чотири результати в ТОП-10, що, як для дебюту на змаганнях з доволі серйозним статусом, є доволі прийнятним показником.

«Від імені тренерського штабу делегації збірної України хочу привітати команду триатлетів з успішним виступом на Перших Всесвітніх пляжних Іграх у місті Доха (Катар), – ділиться дописом в соціальній мережі Facebook головний тренер команди Донецької області та тренер нашої команди в Катарі Георгій Драгулян. – Також хочу подякувати Міжнародному Олімпійському Комітету за нову олімпійську програму, а Національному Олімпійському Комітету України – за довіру і надану можливість брати участь в цьому великому форумі. Бажаю спортсменам подальших успіхів! Початок – покладено, все було дуже круто! Дякуємо всім, хто був з нами, вболівав за нас і підтримував».

Варто додати, що виступ нашої команди в Катарі відзначив також президент НОК України Сергій Бубка. В рамках зустрічі зі спортсменами, очільник вітчизняного та один з лідерів міжнародного олімпійського руху високо оцінив досягнення триатлетів та інших українських команд на Перших Всесвітніх пляжних Іграх.

А вже найближчими вихідними увага вболівальників українських триатлетів буде прикута до португальського узбережжя – в місті Фуншал відбудеться підсумковий етап Кубка Європи, де під прапором України виступатимуть Юлія Єлістратова, Єгор Мартиненко та Юліан Дем’янов. Тримаємо кулаки за наших!

Фото: awbgqatar.com

Поділитися цією публікацією


X