Збірна України зібрала повний комплект медалей на Кубку Європи в Дніпрі!

Збірна України зібрала повний комплект медалей на Кубку Європи в Дніпрі!

Щойно завершився перший день Dnipro Triathlon Fest! В категорії Elite на домашньому етапі наші співвітчизники Юлія Єлістратова, Олексій Сюткін та Софія Прийма завоювали відповідно золоту, срібну та бронзову медалі.

У змаганні жінок найсильніша триатлетка України ще зі старту чітко окреслила свої амбіції на перемогу. Юлія Єлістратова випливла третьою, потрапила в першу «пачку» на вело, з якою і дісталася транзитної зони. Вже на бігові головна фаворитка турніру не залишила суперницям жодних шансів, і з кожним кроком лише нарощувала відрив.

Срібну медаль етапу Кубка Європи в Дніпрі здобула спортсменка з Португалії Андреа Феррум, а от чільну трійку лідерів таки вдалося замкнути ще одній україночці! 15 номер посіву змагань Софія Прийма зі Львова посіла третє місце, і тим самим оформила собі один з найвищих здобутків у спортивній кар’єрі.

І якщо в змаганні жінок гегемонії Юлії Єлістратової мало хто здивувався, то коли на дистанцію вийшли чоловіки – підсумок гонки ніхто з експертів не брався прогнозувати… Після плавання, лідируючі позиції за собою застовпили чех Ян Волар та американець Алек Вілімовскі, а головні фаворити від України розмістилися у другій «пачці».

Чесько-американський тандем нарощував нереальний відрив на велосегменті, тоді як жоден зі спортсменів другої групи не волів ризикувати і нарощувати темп для того, щоби таки наздогнати Яна та Алека. Після проходження транзитної зони, відрив Волара та Вілімовскі становив цілих 51 секунду! Однак, тут свій високий рівень бігової майстерності продемонстрували вже наші триатлети.

Групі українців у складі Олексія Сюткіна, Єгора Мартиненка (який, до слова, стартував уперше після важкої травми ключиці й у підсумку посів високе четверте місце) та Івана Іванова таки вдалося обігнати Вілімовскі! Однак, потужний чех Ян Волар та прудконогий німець Джонатан Ціпф за місце в ТОП-3 билися до останнього. На самісінькому фініші Сюткін пішов у контрнаступ і зміг відтерти Ціпфа від срібної медалі! Саме черкасець у підсумку фінішував другим.

Більш детальний огляд етапу Кубка Європи, а також інтервю з переможцями, призерами та почесними гостями змагань у Дніпрі згодом очікуйте на нашому сайті.

Поділитися цією публікацією


X