Збірна України – в ТОП-10 найсильніших команд Європи!

Збірна України – в ТОП-10 найсильніших команд Європи!

За підсумками опублікованого на офіційному сайті ETU медального заліку, на чемпіонаті Європи з неолімпійських видів триатлону (мультиспорт) наша команда посіла 10-те місце.

В п’яти видах програми (дуатлон, крос-триатлон, крос-дуатлон, акватлон, триатлон на середній дистанції) наші співвітчизники в сумі завоювали дев’ять нагород! Нагадаємо, що зусиллями киянина Віталія Воронцова гімн України лунав над Трансільванією двічі – наш співвітчизник не мав собі рівних на юніорському чемпіонаті Старого Світу з дуатлону та акватлону.

Ще одну золоту медаль нашій команді забезпечила Валентина Молчанець, яка здобула беззаперечну перемогу на молодіжній континентальній першості з акватлону.

Одразу три бронзових медалі завоювала молода, однак вже доволі титулована спортсменка зі Львова Софія Прийма! Вона замкнула чільні трійки лідерів на чемпіонаті Європи з крос-триатлону, крос-дуатлону та акватлону. По одній медалі бронзової чеканки взяли також Валентин Марієвський, Лілія Барановська та Карина Євтушенко.

Таким чином, з дев’ятьма нагородами збірна України посіла десяте місце загальнокомандного заліку, випередивши зокрема таки сильні в триатлоні збірні, як Росія, Бельгія, Нідерланди та Швейцарія. Найсильнішою командою Старого Світу стали британці, друге місце – в італійців, ну а третьою командою за підсумками змагань стали іспанці.

Поділитися цією публікацією


X