Затверджено склади оргкомітетів ДТЛ та аматорської Ліги!

Затверджено склади оргкомітетів ДТЛ та аматорської Ліги!

7 лютого в режимі zoom-конференції відбулося засідання Президії Федерації триатлону України в складі 13-ти її членів, головним завданням якого було створення робочих груп з організації серії Всеукраїнських змагань Дитяча триатлонна Ліга, а також Аматорської Ліги триатлону (робоча версія назви) на 2021 рік.

Скликання Президії ФТУ відбулося за поданням віце-президента Федерації триатлону України Андрія Половка. Для вирішення ряду організаційних питань щодо проведення змагань для дітей та аматорів, було затверджено відповідні організаційні комітети.

Так, до складу Комітету з організації Аматорської Ліги триатлону (робоча версія назви) на 2021 рік увійшли Андрій Половко (голова), Анатолій Галецький (секретар), Едуард Панарін та Сергій Лисов. Своєю чергою, до відповідного комітету з організації Дитячої триатлонної Ліги увійшли Кирило Кривонос (голова), Анатолій Галецький (секретар), Володимир Рябцев, Олена Серветник та Антон Курінний (офіційний сайт змагань ДТЛ та зв’язки з громадськістю).

Вже відомо, що обидва турніри матимуть свої офіційні сайти, над якими – так само як і над модернізацією та ребрендингом офіційного сайту ФТУ – нині триває робота.

Комітети вже приступили до своїх безпосередніх обов’язків та прозвітують про виконану роботу з підготовки до сезону на наступній Президії ФТУ – 27 лютого.

Поділитися цією публікацією


X