Юрій Горобець – новий президент Федерації триатлону України!

Юрій Горобець – новий президент Федерації триатлону України!

Рішенням більшості делегатів Звітно-виборчої Конференції, що відбулася 7 листопада у Києві, пан Юрій здобув перемогу вже в першому турі.

Звісно, головним питанням чергової Звітно-виборчої Конференції Федерації триатлону України було обрання нового очільника ФТУ. Як ми повідомляли раніше, на цей високий пост претендувало одразу троє кандидатів – підприємець та спортивний функціонер Юрій Горобець з Білої Церкви, підприємець та спортсмен-аматор з Дніпропетровщини Андрій Половко, а також спортсмен-професіонал і тренер Олексій Щербіна з Запоріжжя. Нагадаємо, що тепер вже екс-президент ФТУ Андрій Більда, який керував ФТУ впродовж 12-ти років, заздалегідь зняв свою кандидатуру і на четвертий поспіль термін не балотувався.

За присутності п’ятнадцяти з п’ятнадцяти можливих делегатів, одноголосним рішенням Конференцію очолив Андрій Більда, секретарем обрано Едуарда Панаріна, а до лічильної комісії увійшов тріумвірат у складі Сергія Дрозда, Андрія Оністрата і Сергій Лисова. Делегати заслухали програми претендентів, визначилися та приступили до голосування.

За результатами таємного голосування, НОВИМ президентом Федерації триатлону України на термін 2021-2024 включно більшістю голосів було обрано Юрія Горобця! Підприємець з Київщини отримав 8 голосів з 15-ти можливих, що дозволило йому здобути перемогу вже у першому турі. Андрій Половко набрав 5 голосів, Олексій Щербіна – 2.

Окрім обрання нового керманича українського триатлону, в рамках конференції також відбулася ціла низка архіважливих призначень та голосувань! Так, багаторічний президент ФТУ Андрій Більда, який був «стерновим» цієї яхти під навою ФТУ упродовж трьох олімпійських циклів, одноголосною більшістю голосів був обраний ПОЧЕСНИМ президентом Федерації триатлону України! Андрій Олександрович висловив цілковиту готовність і надалі залишатися в українському триатлоні, абсолютно і всеосяжно підтримувати нове керівництво, забезпечити прозорий та безболісний процес передачі влади, а також допомагати атлетам і тренерам на всіх можливих рівнях.

Олексія Щербіну обрано першим віце-президентом ФТУ, він здобув 9 з 15-ти голосів. До складу віце-президентів Федерації триатлону України увійшли Богдан Михалусь, Сергій Лисов, Андрій Оністрат, Кирило Кривонос, Юлія Ястребова та Андрій Половко.

Здобувши абсолютну кількість голосів та максимальний рівень підтримки делегатів, Едуард Панарін залишився працювати Генеральним секретарем Федерації триатлону України! Однак, зі слів самого Едуарда Євгеновича, надалі він не буде поєднувати цю роботу з посадою головного тренера збірної України, – Панарін склав з себе повноваження головного тренера, про що повідомив профільне Мінвстерство. 7 грудня Едуард Панарін прозвітує за виконану роботу на чолі збірної України з триатлону.

До новоствореної Президії Федерації триатлону України увійшов 21 представник. Саме Президія мала визначитися з кандидатурою головного тренера Національної збірної України з триатлону, яку згодом ФТУ подаватиме до Міністерства молоді та спорту. За результатами відкритого голосування, 14 з 21-го члена Президії підтримали досвідченого спеціаліста з Харкова Льва Медведєва! Кандидатуру Льва Миколайовича згодом буде рекомендовано профільному Міністерству до затвердження на посаді.

ДЯКУЄМО учасникам Звітно-виборчої Конференції та всьому активу українського триатлону! Попереду багато роботи,  –  тож, до нових перемог!

Поділитися цією публікацією


X