Юлія Єлістратова: «Результат в Ченгду – доволі прийнятний»

Юлія Єлістратова: «Результат в Ченгду – доволі прийнятний»

Як відомо, найсильніша триатлетка України мала можливість пропустити внутрішні весняні старти на початку сезону. Однак, Юлія Єлістратова не сидить на місці – житомирянка відкрила сезон міжнародних змагань, і сходу продемонструвала доволі конкурентний результат.

На етапі Кубка Світу в Китаї Єлістратова фінішувала в межах ТОП-10, що без сумніву є доволі високим показником! З чим погоджується і сама спортсменка:

«Загалом, я розглядаю 8 місце, як непоганий результат на першому старті етапу Кубка Світу в сезоні. Однак зізнаюся, що до останнього боролася за більш високі місця.

В Ченгду я виступала вже вп’яте, але вперше в форматі спринт + суперспринт (до цього лише на олімпійці). Траса швидкісна, з традиційно для Китаю швидким плаванням, невеликими пагорбами на вело і рівниною на бігу. Здорово, що місцеві організатори спеціально створили трасу для проведення змагань будь-якого масштабу, включаючи штучне озеро, пагорби на вело, транзитну зону, трибуни, тощо.

Що стосується передстартових моментів, то дорога в Ченгду була непростою і з пригодами. Це особливо відчувалося в перший день, коли почалася акліматизація. Я рада, що змогла зібратися з силами і сфокусуватися на гонці в другій, вирішальний, день», – підсумувала Юля.

Додамо, що вже найближчими вихідними Єлістратова, а також Маргарита Крилова та Іван Іванов, виступлять на етапі Кубка Світу в Астані (Казахстан).

Поділитися цією публікацією


X