Юлія Єлістратова: «Про гонку буду думати вже завтра»

Юлія Єлістратова: «Про гонку буду думати вже завтра»

За день до старту етапу Кубка Європи в місті Дніпро відбулася традиційна прес-конференція, на якій зокрема були присутніми лідери рейтингу цих змагань. І якщо у чоловіків перший порядковий номер має німець Джонатан Ціпф, то жіночий рейтинг очолює наша Юлія Єлістратова! Користуючись нагодою, ми поспілкувалися з найсильнішою триатлеткою нашої держави про прийдешні баталії.

Юля, вітаємо тебе! Чого очікуєш від завтрашнього дня?

В першу чергу, я дуже рада, що знову етап Кубка Європи повернувся до міста Дніпро. Щаслива від того, що можу виступати на рідній землі на змаганнях такого масштабу і я переконана, що етап Кубка Європи в Дніпрі відбудеться на найвищому рівні.

Дуже цікава траса! Приємно, що в кращих традиціях ITU змагання відбуваються в центрі міста, на набережній – це приверне увагу багатьох жителів міста і ми можемо розраховувати на хорошу підтримку. Та й загалом, приймати змагання такого рівня – це великий крок на шляху до розвитку триатлону в Україні.

Виступи на рідній землі для спортсменів високого класу – штука суперечлива… З одного боку – підтримка рідних трибун, з боку іншого серйозний тягар відповідальності!

Звісно, виступати вдома – це додаткова відповідальність. Але я переконана, що підтримка вболівальників додасть мені сил та енергії, і я зроблю все від мене залежне, щоб показати максимальний результат. В будь-якому разі я переконана, що завтра українці будуть на подіумі й тим самим порадують вболівальників.

З якими думками сьогодні лягатимеш спати? Вже розпланувала якусь стратегію на гонку?

Сьогодні буду намагатися не думати про гонку. Лягатиму спати з думками про сина, йому зараз 11 місяців! Старт не сьогодні, а завтра – тож завтра і буду думати про гонку.

Додамо, що цього сезону лідерка українського триатлону вже здобувала нагороду найвищої проби на міжнародних змаганнях! Єлістратова пройшла передсезонний збір на Кіпрі, після чого виборола перемогу в прекрасному стилі на етапі Кубка Африки в Єгипті. Окрім Юлі, завтра на старт у Дніпрі вийдуть ще сім українок!

Вболіваймо за наших!

Поділитися цією публікацією


X