Юлія Єлістратова піднімає український прапор в Константі!

Юлія Єлістратова піднімає український прапор в Константі!

Найсильніша триатлетка України виборола перше золото в сезоні – Юля не мала собі рівних на етапі Кубка Європи в Румунії.

Жодного сезону – без перемог на змаганнях з міжнародним статусом! І хоча впродовж тривалого періоду часу Юлія Єлістратова демонструє неабияку стабільність виступів та високу якість результату – подіум у цьому році щоразу тікав від нашої спортсменки. Але Юля була б не Юля, якби таки не досягнула свого! На етапі Кубка Європи на спринтерській дистанції прима українського триатлону випливла в першій групі, рівно трималася на вело, а вже впродовж заключного виду порадувала нас своїм фірмовим бігом, показавши найкращий час – як на третьому виді, так і загалом!

«У цьому сезоні я стабільно забігала в ТОП-10, однак вже встигла скучити за перемогами, – коментує результат свого виступу Єлістратова. – Тому звісно, я задоволена. У Мамаї (Константі) вже втретє проводиться етап Кубка Європи, і це для мене друга перемога і третій подіум на цих змаганнях.

Мені подобається тут виступати – допомагає і святкова атмосфера, і дружелюбність уболівальників. Цьогоріч було не так тепло, але мені сподобалося, що плавальний сегмент перенесли в море. Я впоралася з основними завданнями: відпрацювала плавання і довгу транзитну зону (400м). У невеликій групі на вело відчувала себе впевнено. На бігу спочатку планувала атакувати на другій половині, коли суперниці втомляться. Але побачивши, що ніхто не хоче працювати проти вітру – вирішила підняти темп вже на другому кілометрі, щоб не доводити боротьбу до фінішу.

Хочу висловити подяку меру Житомира Сергію Сухомлину та депутатам за підтримку, завдяки якій я змогла взяти участь в цьому старті і продовжуватиму виступати на наступних. Мета – набирати очки в європейський і олімпійський рейтинги!».

Додамо, що нині Єлістратова займає 40-ву позицію олімпійського рейтингу, що де-факто дозволяє їй розраховувати на ліцензію та з повною впевненістю готуватися до Олімпійських Ігор – до слова, вже четвертих у кар’єрі найсильнішої триатлетки України.

Поділитися цією публікацією


X