Юлія Єлістратова: «На верблюдах покаталася, а от на дайвінг не встигла»

Юлія Єлістратова: «На верблюдах покаталася, а от на дайвінг не встигла»

Перший міжнародний старт – і одразу перше місце! Як і належить лідерові українського триатлону, Юлія Єлістратова дуже впевнено розпочала сезон і тріумфувала на Кубку Африки в Шарм-ель-Шейху. Поміж справою, житомирянка також встигла покататися пустелею Каїра на верблюдах! Про це та інше Єлістратова розповіла прес-службі ФТУ.

«Приємно розпочинати сезон з перемоги!, – не приховує емоцій Юлія. – Природно, що рівень Кубка Африки істотно відрізняється від Світової Серії або Чемпіонату Європи, тому розглядала змагання в Шарм-ель-Шейху, як розстартовку. Нині в нас триває базовий тренувальний період, попереду ще дуже багато роботи. Хоч я і відчувала себе впевнено в плані витривалості, але перед гонкою були певні хвилювання щодо швидкості. Я рада, що все пройшло за планом і я змогла виконати поставлені тренером завдання».

За словами учасниці трьох Олімпіад, наступного разу на дистанції ми її побачимо вже на стартах найвищого ґатунку. «Попередньо ми вже запланували змагання на весь сезон, і календар має бути достатньо довгим і насиченим. Тому поки не поспішаю з виступами, а продовжую закладати базу. Найближчі змагання в травні – етапи Кубка Світу в Ченгду й Астані, далі вже буду виступати частіше».

В Єгипті наша спортсменка разом з партнерами по збірній та друзями встигла не лише добре попрацювати, а й непогано відпочити! Щоправда, як нам вдалося розвідати, прогулянка на верблюдах єгипетською пустелею не була запланованою наперед. Просто кмітливі триатлети саме в такий спосіб вирішили «вбити» час: «Поїздка на верблюдах в Каїрі була спонтанною. В зв’язку з тим, що подібні змагання рідко фінансуються, ми шукали більш дешеві квитки, і вони виявилися з тривалою пересадкою в Каїрі. Хлопці запропонували провести стиковку активно, відвідавши піраміди – я погодилася, адже ще був час відновитися перед гонкою.

А от зворотний квиток у мене був у першій половині дня старту, тому після церемонії нагородження я одразу попрямувала в аеропорт. Навіть не було можливості переодягнутися. Тож, на жаль, про дайвінг (який мені дуже подобається) не могло бути й мови. З боку іншого, – я змогла прилетіти раніше і бути з сім’єю».

Поділитися цією публікацією


X