Єлістратова вдруге в сезоні тріумфує на етапі Кубка Європи!

Єлістратова вдруге в сезоні тріумфує на етапі Кубка Європи!

Чергове золото в своїй спортивній кар’єрі найсильніша триатлетка України приміряла за підсумками змагань серії ETU в турецькій Аланії.

Після низки вдалих міжнародних стартів, де вихованка житомирської школи триатлону зокрема вирізнялася своїми біговими властивостями, Юлія Єлістратова знову повернулася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани! На етапі Кубка Європи в Аланії (Туреччина) Юлі вдалося гармонічно розкласти свої сили по всій дистанції та зібрати воєдино усі три складові триатлону. Традиційно висока швидкість на бігу дозволила залишили усіх суперниць далеко позаду й фінішувати наодинці. 19 секунд – саме з таким більш ніж комфортним відривом найсильніша триатлетка України першою дісталася до фінішної стрічки.

«Дуже рада, що мені вдалося перемогти на етапі Кубка Європи в Аланії знову! Перед стартом я себе почувала не надто добре, однак правильне фокусування на результаті допомогло мені здолати всі труднощі. Тож, цей успіх є для мене по особливому значущим!», – написала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Юлія Єлістратова.

Нагадаємо, що українка вже має досвід перемог в Аланії – три роки тому Єлістратова також не мала собі рівних на турецькому етапі Кубка Європи. Таким чином, цього сезону Юля здобуває свою вже третю перемогу на міжнародних змаганнях! Нагадаємо, що наприкінці березня житомирянка перемогла на етапі Кубка Африки в Шарм Ель-Шейху, а згодом у перші дні літа фінішувала першою на етапі Кубка Європи в Дніпрі.

Поділитися цією публікацією


X