Єлістратова та Курочкін тріумфують на ЧУ зі спринту

В рамках серії змагань Newrun, у Полтаві відбувся Відкритий чемпіонат України з триатлону на спринтерській дистанції та чемпіонат України з триатлону в змішаних естафетах.

З появою в стартовому протоколі внутрішніх змагань житомирянки Юлії Єлістратової, питання головного фаворита знімається автоматично. Тим паче, що нині Юля перебуває в доволі непоганій формі, про що свідчать її останні результати на міжнародних та внутрішніх турнірах. Дива не сталося і цього разу: за підсумками турнірної боротьби, Юлія Єлістратова здобула беззаперечну перемогу, випередивши найближчу переслідувачку на 43 секунди.

Наодинці фінішували також і спортсменки, які посіли другу та третю позиції відповідно. Після останніх не зовсім вдалих виступів, триатлетка з Донецька Маргарита Крилова порадувала себе та тренера срібною нагородою. Чільну трійку лідерів замкнула киянка Лілія Барановська – до слова, це вже її третя бронза на внутрішніх змаганнях у 2018 році. Варто також відзначити, що після затяжної перерви у виступах, на дистанцію в Полтаві вийшла досвідчена Інна Рижих. Спортсменка з Дніпра в підсумку посіла місце всередині турнірної таблиці.

Не побачили ми щільної та конкурентної боротьби і в змаганні чоловіків. І хоча на старт в категорії Elite вийшло без малого півсотні учасників, мало хто з них міг скласти конкуренцію майбутнім призерам. Після безмедального виступу на етапі Кубка Європи в Дніпрі, обдарований триатлет з Києва Сергій Курочкін відсвяткував третю в сезоні перемогу на внутрішніх стартах. Йому вдалося випередити господаря траси, спортсмена з Горішніх Плавнів Івана Іванова – учасник Олімпіади 2016 посів друге місце. Ну а першу для себе медаль у 2018 році – бронзову нагороду чемпіонату України зі спринту – здобув спортсмен із Запоріжжя Юліан Дем’янов.

Варто відзначити також неабияку масовість змагань у Полтаві! В абсолютній першості взяли участь більше сотні спортсменів усіх рівнів та вікових груп. Серед них – зірка світової легкої атлетики середини 2000-х, чемпіон світу та Європи Іван Гешко. А за вже звичною традицією, переможцем абсолютної першості став спортсмен з Дніпра Святослав Цвєтков – це вже його третя звитяга в сезоні.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

Додамо, що вже 29 червня відбудеться один з головних стартів сезону – чемпіонат України на олімпійській дистанції, який прийматиме Вишгород (Київська обл.).