Єлістратова робить фантастичний ривок в олімпійському рейтинзі!

Єлістратова робить фантастичний ривок в олімпійському рейтинзі!

В порівнянні з показником тижневої давнини, найсильніша триатлетка України покращила свій рейтинг на 17 позицій.

Такий стрибок став можливим завдяки вдалому виступу Юлії Єлістратової на етапі Кубка світу в Карлових Варах. Нагадаємо, що два тижні тому на турнірі з ідентичним статусом в Лозані Юля показала найкращий біговий час, посівши при цьому 18-ту фінішну позицію. А вже на турнірі в Чехії наша україночка знову була однією з найшвидших на біговому сегменті – в цьому компоненті вихованка житомирської школи триатлону поступилася лише британці Бет Поттер, показавши другий час.

Продемонструвавши доволі непогане плавання, вже на велосегменті Юлія Єлістратова не змогла закріпитися в ТОП-10. Багато чого вдалося надолужити на біговій дистанції, тож в підсумку на етапі Кубка світу в Карлових Варах українка посіла 12-те місце. Додамо, що триатлетам довелося змагатися не лише один з одним, а також і з погодними умовами! Чехія зустріла учасників змагань рясним дощем та пронизливим вітром.

«Я вважаю, що гонки в таких складних погодних умовах роблять мене сильнішою та більш підготовленою до майбутніх турнірів. Я отримала незабутні спогади та досвід на своєму шляху до Олімпійських Ігор в Токіо-2020. Задоволена, що мені знову вдалося відзначитися на біговому сегменті, але я маю працювати більш наполегливо! Сподіваюся, наступного разу я виступлю ще краще», – пише на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Юлія Єлістратова.

Втім, 12-те місце на етапі Кубка світу в Карлових Варах подарувало Єлістратовій не лише незабутні спогади та досвід, а також дозволили їй зробити фантастичний стрибок в олімпійському рейтинзі! Завдяки цьому здобуткові, Юля вийшла на 56-те місце в олімпійській класифікації – а це на 17 пунктів вище за показник тижневої давнини. Нагадаємо, що для того, щоб гарантовано забезпечити собі олімпійську ліцензію на Ігри в Токіо, спортсмен має станом на травень 2020 року перебувати в межах ТОП-50 олімпійського кваліфікаційного рейтингу.

Додамо, що на етапі Кубка світу в Карлових Варах також стартував українець Єгор Мартиненко – в його активі 45-те місце. Цікаво, що ця траса є для Єгора знаковою, адже свого часу тут він ставав тріумфатором етапу Кубка Європи.

Поділитися цією публікацією


X