Єлістратова показала кращий час на біговому сегменті етапу Кубка Світу

Єлістратова показала кращий час на біговому сегменті етапу Кубка Світу

Завдяки виступу в Лозані минулими вихідними, найсильніша триатлетка України зробила серйозний ривок угору в олімпійському рейтинзі .

Приємно, що в компанії справжніх титанів світового триатлону на чолі зі швейцаркою Ніколою Спіріг, вихованка житомирської школи триатлону Юлія Єлістратова на етапі Кубка Світу трималася дуже впевнено і не мала собі рівних в одному з видів триатлону. На біговому сегменті українка продемонструвала результат 36:01, і це був найкращий час за підсумками змагань! На жаль, фантастична бігова швидкість не допомогла українці наздогнати спортсменок з першої десятки й у підсумку Єлістратова посіла 18-те місце.

«Іноді кращого часу на біговому сегменті достатньо лише для 18-го місця на Кубку світу, – коментує власний виступ на сторінці в соціальній мережі Facebook Юлія Єлістратова. – В Лозані був не мій день… Але тепер я ще більш рішуче налаштована на тренувальну роботу й буду покращувати свої показники у всіх трьох видах. Я вітаю переможців та призерів турніру, які відмінно виконали свою роботу!».

Щоправда, результат 18-те місце серед 54-х учасниць дозволив нашій спортсменці покращити свої позиції в олімпійському рейтинзі й піднятися аж на 14 позицій! Нині в олімпійській кваліфікації Юля посідає 70-те місце, а в світовому табелі про ранги Єлістратова розмістилася на 54-й сходинці. Таким чином, житомирянка залишається єдиним представником українського триатлону, хто має в своєму активі зароблені очки індивідуального олімпійського кваліфікаційного рейтингу.

Додамо, що для того, щоб гарантовано забезпечити собі олімпійську ліцензію на Ігри в Токіо, спортсмен має станом на травень 2020 року перебувати в межах ТОП-50 олімпійського кваліфікаційного рейтингу.

Вболіваємо за наших!

Поділитися цією публікацією


X