Єгор Мартиненко: «Зворушливо, коли на змаганнях діти вітають спортсменів і дарують квіти»

Єгор Мартиненко: «Зворушливо, коли на змаганнях діти вітають спортсменів і дарують квіти»

Останніми місяцями один з найсильніших триатлетів України Єгор Мартиненко демонструє свій звично високий рівень! Сезон тому житомирянин зазнав прикрої травми, яка вимагала оперативного втручання – після чого він тривалий період часу відновлювався і ніяк не міг повернутися до своїх звичних кондицій.

Та вже 2019-го року Єгор знову здобуває п’єдестал за п’єдесталом на внутрішній арені, що, зокрема, додає оптимізму перед стартом на турнірах з міжнародним статусом! Мартиненко за пів-сезону вже має три титули чемпіона України, останній з яких було здобуто минулими вихідними в Сомині. Вашій увазі – бліц-коментар Єгора Мартиненка прес-службі ФТУ.  

Єгоре, вітаємо тебе! Поділися емоціями від здобутку – що для тебе означає ця перемога?

Я радий, що вдалося вдруге поспіль здобути перемогу в Сомині! Їхав сюди з гарним настроєм. Варто відзначити, що змагальна траса змінилася в порівнянні з минулим роком – стала, на мій погляд, трохи цікавішою. Розглядав «Polissia Challenge Cup», як проміжний старт перед етапом Кубка світу в Чехії – я нещодавно повернувся з тренувального збору на висоті, тому був впевнений в своїй підготовці.

Як тобі загальний рівень організації змагань?

Я хочу сказати, що дуже поважаю людей, які прагнуть популяризувати спорт в масах. Особливо в тих куточках країни, які, здавалося б, не надто розвинені в цьому плані. Я дуже вдячний місцевому  населенню, тим людям, які вийшли вболівати за нас! Було зворушливо бачити, як школярі вітали нас з прапорцями по трасі, як дарували квіти… Це ж супер! Радий бути прикладом для малечі.

Щодо організації – все сподобалося! З кожним роком – все краще і краще. Особлива подяка польовій кухні – нагодували зі смаком! Буду радий повернутися сюди наступного року.

Як тобі взагалі кросовий триатлон, як дисципліна?

Мені дуже подобається крос-триатлон, я дійсно отримую задоволення від їзди бездоріжжям. Це нові, свіжі емоції, яких іноді не вистачає в рутинній роботі. Є свої нюанси в підборі велосипеда. Та й взагалі, велосипед для крос-кантрі досить серйозно відрізняється від шосейного, багато є цікавих моментів.

Не бачу взагалі мінусів – тільки плюси! Кросовий триатлон – це хороша практика з техніки їзди, досить серйозна силова  робота, перевірка на витривалість.

Поділитися цією публікацією


X