Грабнер: «Місто Дніпро могло б провести навіть чемпіонат Європи!»

Грабнер: «Місто Дніпро могло б провести навіть чемпіонат Європи!»

Член виконкому ETU, який нині перебуває у місті Дніпро з робочим візитом і санкціонує етап Кубка Європи, дав високу оцінку рівню організації змагань.

«Перш за все, я хочу відзначити, що організатори більш ніж подвоїли кількість представлених на етапі Кубка Європи країн!, – не приховує емоцій Хервіґ Грабнер. – Цього року в стартовому листі дуже велика кількість спортсменів – це говорить про те, що вони довіряють якості проведення змагань. Вони вибрали саме цей старт – значить, він задовольняє вимоги європейських, і не лише європейських спортсменів. Ми дуже задоволені, що муніципальна влада міста Дніпра всіляко підтримує ці змагання. Що там казати – навіть дружина мера Дніпра Бориса Філатова Марина Філатова виступає тут серед спортсменів-аматорів!

Відмінна інфраструктура, якість доріг, якість води, сама локація – все це повністю відповідає вимогам проведення змагань з триатлону на найвищому рівні! Сьогодні Дніпро приймає етап Кубка Європи – але я вам з упевненістю можу сказати, що тут достатньо інфраструктури для того, щоб на високому рівні проводити навіть офіційний чемпіонат Європи! У вас є готелі, красиві місця і все необхідне – жодних проблем, я переконаний, що ви би могли це зробити», – підсумував австрійський функціонер.

Поділитися цією публікацією


X