Воронцов – чемпіон Європи! Марієвський, Прийма та Євтушенко – бронзові призери

Воронцов – чемпіон Європи! Марієвський, Прийма та Євтушенко – бронзові призери

Титулований юніор з Києва здобув нагороду найвищої проби на континентальній першості з дуатлону серед спортсменів своєї вікової групи.

В Румунії триває чемпіонат Європи з неолімпійських видів триатлону (мультиспорт) – дуатлону, крос-триатлону та акватлону. І вже з перших днів турніру наші спортсмени порадували українських вболівальників результативними виступами! Дуже приємно, що свій стабільно високий рівень на міжнародній арені вкотре продемонстрував киянин Віталій Воронцов – на батьківщині графа Дракули (змагання відбуваються в місті Тиргу-Муреш, Трансільванія) чинний срібний призер світу та Європи нарешті перевершив свої досягнення і таки зняв з себе «срібне закляття»! Воронцов не мав собі рівних на чемпіонаті Європи з дуатлону серед юніорів: Віталій показав найкращий час на першому бігу, дещо підпустив до себе конкурентів за підсумками велоетапу – що, в тім, не завадило йому знову піти у відрив на другому бігу і в підсумку стати чемпіоном Європи.

«Рівень організації старту в Румунії є дуже високим, – розповів прес-службі ФТУ Воронцов. – До того ж, тут вистачає різних живописних та історичних місць, а нагородження і брифінг взагалі відбувалися в замку! Що ж стосується дуатлону, то цього року дистанція змагань у всіх категорій була однаковою – відповідно, і старт загальний. Перший біг (5 км) по годиннику був з 15 хвилин – сформувалася група лідерів десь з 15 чоловік. Велоетап пройшов більш спокійно, а другий біг вже розставив усе на свої місця. Своєю перемогою я, звісно, задоволений – але вже хочеться дивитися далі і боротися з категорією еліт».

В цій самій дисципліні та віковій групі бронзову нагороду континентальної першості також здобув наш співвітчизник – Валентин Марієвський. Медальний поступ хлопців підтримали й наші дівчата, які принесли в скарбничку збірної України три бронзові медалі. Так, третю позицію на ЧЄ з дуатлону серед молоді забронювала наша Карина Євтушенко, а ще дві бронзові медалі приміряла Софія Прийма! Титулована львів’янка показала третій час на чемпіонатах Європи з крос-триатлону та крос-дуатлону в молодіжній віковій категорії.

Таким чином, станом на зараз збірна України має в активі п’ять нагород чемпіонату Європи – одну золоту та чотири бронзових. Додамо, що медальні надії України також пов’язані з дисципліною акватлон – найближчими днями на континентальній першості з цього виду триатлону зокрема виступлять і чинні чемпіони України в категорії Elite – Сергій Курочкін та Маргарита Крилова.

Поділитися цією публікацією


X