Воронцов бере медаль чемпіонату Європи U-23!

Воронцов бере медаль чемпіонату Європи U-23!

На першому в кар’єрі міжнародному старті в новій для себе віковій категорії, донедавна один з найсильніших юніорів Європи Віталій Воронцов завоював бронзову медаль.

Отак, без зайвої скромності та розкачки молодий український спортсмен Віталій Воронцов окреслив свої претензії та місце в списку ТОП-списку найсильніших триатлетів Старого Світу на молодіжному рівні. Не так давно киянин виступав серед юніорів, закінчивши свій турнірний шлях  у цій віковій категорії перемогою на етапі Кубка Європи в Туреччині – як йому підкорилися нові вершини.

Переважна більшість наших спортсменів готуються до прийдешнього сезону на закордонних зборах – працює також і Віталій Воронцов, однак паралельно він знайшов можливість і час виступити на чемпіонаті Європи з дуатлону, що приймало невеличке іспанське містечко Пунта-Умбрія. Цей старт став для нього першим міжнародним змаганням у молодіжній віковій категорії. Як бачимо по результату, Воронцов одразу заходився до справи і завоював місце на п’єдесталі пошани.

Загалом, українець продемонстрував дуже стабільний цикл біг-вело-біг, тримався в трійці лідерів від початку гонки – і аж до самого фінішу. Якщо брати до уваги суто молодіжний чемпіонат Європи (старт був загальним разом зі спортсменами еліти), то триатлети з Франції та Бельгії, а також наш Віталій «відрізали» решту конкурентів фактично вже після першого бігу. Одразу зазначимо, що українець виявився одним з наймолодших учасників змагань – що, в тім, не завадило йому продемонструвати неабияку майстерність. Одразу зазначимо, що змагання з упевненістю виграв француз Крілан Ле Біан з перевагою в 16 секунд від найближчого переслідувача. Відмінний біг на фініші дозволив Крілану не лише здобути золото молодіжної Європи – а також завоювати бронзову медаль серед спортсменів категорії Elite!

А от боротьба за срібну медаль молодіжного чемпіонату Європи з дуатлону виявилася дуже запеклою і тривала аж до останніх метрів дистанції! Показники бельгійця Арно Делі та українця Віталія Воронцова по всіх трьох видах є майже ідентичними, з різницею в 1-2 секунди. І якщо Арно десь перемагав нашого спортсмена безпосередньо на дистанції – то Віталій майстерно ліквідовував утрачене за рахунок швидшої роботи в транзитних зонах. У підсумку, на фініші Делі теки випередив українця на 2 секунди – що, в тім, аж ніяк не зіпсувало дебют Віталія Воронцова в категорії U-23.

Бронзова медаль чемпіонату Європи з дуатлону та 9 місце в абсолюті – хороший початок для перспективного українця!

Поділитися цією публікацією


X