Володимир Сидоренко: «В перемозі Анзіна є неабияка заслуга Астаф’єва»

Володимир Сидоренко: «В перемозі Анзіна є неабияка заслуга Астаф’єва»

Старший тренер відділення триатлону ДЮСШ ХТЗ Володимир Сидоренко поділився з нами емоціями від перемоги свого вихованця Геннадія Анзіна на юніорському етапі Кубка Європи в Тульчі (Румунунія), а також розповів про шлях до цього успіху.

«Я дуже задоволений результатом Геннадія! Ми цілеспрямовано готувалися до цього турніру – і не лише до етапу Кубка Європи в Тульчі, а також до змагань цієї категорії в Загребі. Одним з етапів підготовки був командний чемпіонат України, де Геннадій Анзін в компанії свого брата Максима Анзіна, Володимира Критико та Миколи Ніколенка забезпечили команді Харкова титул чемпіона України. Загалом, все йде за планом – ми виконали величезний об’єм базової роботи, добре попрацювали на передсезонних зборах, долучили до цього змагальну практику і в підсумку Гена став переможцем етапу Кубка Європи.

Приємно, що Геннадій Анзін з року в рік прогресує. Це добре помітно по результатам його виступів у тій таки Тульчі. Це вже був його четвертий поспіль старт на цих змаганнях – до цього Анзін був в Румунії 12-м, потім 9-м, минулого року 6-м, і от тепер завоював золоту нагороду.

Хочеться окремо подякувати Олексієві Астаф’єву! Хлопці випливли разом і відірвалися від загальної групи на вело. Їхати у відриві лише удвох – дуже і дуже важко, але вони трималися разом і таки зберегли перевагу. Вже на бігові Олексію не вистачило сил продовжити боротьбу за нагороди, але його заслугу в кінцевому результаті важко переоцінити! Він допоміг своєму товаришеві й співвітчизнику перемогти, а також, напевне, сам для себе відкрив власні дуже сильні сторони».

Додамо, що найближчий виступ Геннадія Анзіна планується на 9 вересня – саме в цей день столиця Хорватії Загреб прийматиме черговий юніорський етап Кубка Європи.

Поділитися цією публікацією


X