Визначено склад претендентів на посаду президента ФТУ: Горобець, Половко, Щербіна

Визначено склад претендентів на посаду президента ФТУ: Горобець, Половко, Щербіна

Наприкінці минулого тижня закінчився термін подачі заяв потенційних кандидатів на посаду очільника Федерації триатлону України на період з кінця 2020 року по 2024 рік включно.

Впродовж терміну подачі заяв, Секретаріат Федерації триатлону України отримав три відповідні заяви – від підприємця та спортивного функціонера Юрія Горобця з Білої Церкви, підприємця та спортсмена-аматора з Дніпропетровщини Андрія Половка, а також спортсмена-професіонала і тренера Олексія Щербіни з Запоріжжя.

Звітно-виборча конференція ФТУ, в рамках якої буде обрано нового президента Федерації триатлону України, відбудеться 7 листопада в Києві. Претенденти мають представити членам Президії та представникам регіонів свої програми, після чого відбудеться голосування. Місце і час проведення Конференції будуть повідомлені додатково.

Нагадаємо, що чинний президент ФТУ Андрій Більда, який керував ФТУ впродовж 12-ти років, заздалегідь зняв свою кандидатуру і на четвертий поспіль термін не балотуватиметься. Однак, в рамках Конференції він очолить Президію та прозвітує за виконану впродовж трьох олімпійських циклів роботу.

Поділитися цією публікацією


X