Великий триатлон повертається на Донбас!

Великий триатлон повертається на Донбас!

Уперше після звільнення від сепаратистів та російських найманців, прифронтове місто Слов’янськ прийматиме чемпіонат України з триатлону.

Чемпіонат України з дуатлону серед молоді та юнаків, Відкритий чемпіонат Донецької області серед дорослих, юніорів, юнаків та аматорів – саме такий офіційний статус матиме турнір у Слов’янську. Хедлайнером цього спортивного свята стане видатний спортсмен, унікальний досвідчений триатлет Віктор Земцев. За його призи позмагаються спортсмени усіх рівнів та вікових груп, а самі змагання матимуть статус Першого міжнародного турніру на призи майстра спорту міжнародного класу Віктора Земцева.

«Цього року ми вперше проводимо турнір з дуатлону в Слов’янську! Запрошуємо взяти участь усіх – професіоналів, аматорів і всіх-всіх, хто має бажання спробувати власні сили в цьому виді спорту. Welcome to Slovyans’k 2018!», – звернувся до потенційних учасників Віктор Земцев.

Додамо, що свято триатлону на Донеччині відбудеться 6-7 жовтня. О 10:00 учасники стартуватимуть від Соборної площі. За словами головного тренера збірної команди Донецької області Георгія Драгуляна, всім, хто має бажання позмагатися за високий титул та призи від Земцева, варто поквапитися з реєстрацією та завчасно забронювати місця проживання.

Поділитися цією публікацією


X