Василь Закревський одужав від коронавірусу

Василь Закревський одужав від коронавірусу

Як повідомив головний тренер збірної України з паратриатлону Роман Король, один з найтитулованіших спортсменів українського інваспорту приступив до легких тренувань.

Кілька днів тому збірна України з паратриатлону повернулася на рідну землю зі збору в турецькій Аланії. Однак, на турецькій землі наша команда працювала за відсутності одного зі своїх лідерів – багаторазового призера чемпіонатів світу та інших міжнародних змагань в категорії MTVI Men (тотально незрячі спортсмени) Василя Закревського. За кілька днів до вильоту в Аланію, його тест на коронавірусну хворобу дав позитивний результат… Таким чином, Василь був змушений залишитися вдома. Однак, станом на зараз ми вже можемо сміливо констатувати той факт, що Закревський подолав недугу, нині почувається добре і готовий до нових викликів!

«Закревський одужав, і ми цьому факту дуже раді! Тиждень тому стан його здоров’я покращився, що підтвердили і лабораторні дослідження. У Василя вдома є бігова доріжка та велостанок, а також неподалік від будинку в пішій доступності є басейн. Тож Закревський вже помалу приступив до тренувань! З нетерпінням чекаємо його повернення до звичної змагальної форми», – підкреслив Роман Король.

Бажаємо всім атлетам міцного здоров’я, а Василеві – швидкого відновлення та повернення в загальну групу!

Поділитися цією публікацією


X