Василь Закревський бере бронзу на чемпіонаті Європи!

Василь Закревський бере бронзу на чемпіонаті Європи!

Один з лідерів українського паратриатлону здобуває чергову медаль у своїй кар’єрі.

Цього разу тотально сліпий спортсмен разом зі свої гайдом Романом Королем зійшли на п’єдестал пошани за підсумками чемпіонату Європи з паратриатлону, що відбувся в естонському місті Тарту. Василь Закревський/Роман Король виступають в категорії PTVI Men.

За підсумками плавання, український тандем окреслив власні претензії як мінімум на третю позицію, яку в підсумку таки зміг утримати аж до самого фінішу! Додамо, що Василь Закревський та Роман Король вже давно входять до когорти найсильніших паратриатлетів планети – наші хлопці мають в своєму активі також срібні нагороди з попередніх чемпіонатів світу та Європи, а також цілу низку перемог на внутрішніх та міжнародних стартах.

Непогані та конкурентні результати показали й решта паратриатлетів збірної України! Двоє українок посіли четверті місця у своїх категоріях – учасниця Парлімпійських Ігор 2016 Аліса Колпакчи (PTS5 Women) та Віта Олексюк (PTVI Women) з гайдом Тетяною Ліщинською. Варто відзначити також прогрес Анатолія Варфоломєєва (PTVI Men), який нещодавно розпочав виступи в паратриатлоні! Зі своїм гайдом Костянтином Вечкановим, Анатолій посів 6-місце на чемпіонаті Європи, що, без сумніву, є неабияким прогресом!

Поділитися цією публікацією


X