В календарі ITU затверджено нову дату чемпіонату Європи U-23 в Дніпрі

В календарі ITU затверджено нову дату чемпіонату Європи U-23 в Дніпрі

За попередніми обережними прогнозами, в разі подолання або взяття під контроль світової пандемії COVID-19 головний старт сезону в Україні відбудеться на початку жовтня 2020 року.

Як повідомляє офіційний сайт Міжнародної Федерації триатлону (ITU), чемпіонат Європи серед молоді та Кубок Європи серед юніорів відбудеться в українському місті Дніпро 3-4 жовтня цього року.

В календарі зазначено перелік стартів на 2020 рік з чотирма основними позначками – «відмінено», «перенесено»,  «перенесено на 2021 рік» та «нова дата проведення у 2020 році». Нагадаємо, що традиційний міжнародний турнір з триатлону щороку відбувається в Дніпрі на початку літа. За попереднім планом, не мав стати винятком і 2020 рік – проте, свої суттєві корективи в міжнародний календар та світовий порядок загалом внесла пандемія коронавірусу.

Варто додати, що турнір зі статусом офіційного чемпіонату Європи з триатлону Україна прийматиме вперше в своїй історії.

Нагадаємо, що в ексклюзивному інтерв’ю прес-службі Федерації триатлону України один з головних організаторів змагань у Дніпрі, віце-президент ФТУ Сергій Лисов попередньо називав дві можливі нові дати проведення 2020 Dnipro ETU Triathlon U23 European Championships та 2020 Dnipro ETU Triathlon Junior European Cup – 20 вересня або 3 жовтня.

Поділитися цією публікацією


X