Українські паратриатлети виступили в Мілані на World Paratriathlon Series

Минулими вихідними одне з найкрасивіших та найбільш харизматичних міст світу приймало етап World Paratriathlon Series (WPS). Це був перший захід Світової серії змагань з паратриталону в 2019-му році та дебютна гонка для італійського Мілана в якості приймаючої сторони.

Старт для українських спортсменів відбувся 27 квітня. Озеро Ідроскало стало центром плавання на дистанції 750 м, потім велоетоп довжиною 19,5 км та 5 км бігу пройшли в три кола по доріжкам вздовж озера.

Приємно констатувати, що на цих змаганнях збірна України показала доволі непогані та конкурентоспроможні результати! Учасниця Паралімпійських Ігор 2016 Аліса Колпакчи (PTS5 Women) посіла 4 місце у своїй категорії. Заслужений майстер спорту України Василь Закревський (PTVI Men) показав третій час на плаванні у загальному заліку та потужне вело, однак спекотне міланське сонце завадило нашому спортсменові продемонструвати хороший біг. До того ж, нагадала про себе травма – в підсумку Василь посів 5-ту позицію у своїй групі. Варто відзначити також учасницю та призерку багатьох кубків Світу Віту Олексюк (PTVI Women), яка у Мілані виступала разом з гайдом Олександрою Грішиною. І хоча за підсумками змагань Віта посіла шосту сходинку, однак ми можемо з упевненістю говорити про неабиякий прогрес спортсменки порівняно з минулорічними виступами.

«Це був не найкращій виступ збірної України з паратриатлону та непростий старт для команди, – вважає головний тренер збірної з паратриатлону Роман Король. – Аналізуючи виступ збірної можу сказати, що не все в нас вийшло так, як треба. Ми продовжуємо працювати та зробимо все необхідне для досягнення головної мети – потрапити на Паралімпійські Ігри в Токіо 2020. А жорстка конкуренція та сильні суперники завжди мотивують працювати ще більше та продуктивніше!», – відзначив Король.

Додамо, що 18 травня відбудеться наступний етап серії WPS у Японії в місті Йокогама, де збірна України з паратритаону продовжить боротьбу за нагороди світової першості.