Українець Анзін тріумфує на етапі Кубка Європи!

Українець Анзін тріумфує на етапі Кубка Європи!

В румунському місті Тульча молодий триатлет з Харкова зумів зібрати усі три види воєдино і показав найкращий час.

Українець – знову на найвищій сходинці п’єдесталу пошани на юніорському етапі Кубка Європи! Наш триатлон серед спортсменів вікової групи U-21 має багаті традиції, які минулого уїк-енду доповним своїм прекрасним виступом Геннадій Анзін.

Фундамент майбутньої перемоги вихованець Володимира Сидоренка заклав ще за підсумками плавання, показавши найкращий час – Анзін зміг випередити не лише суперників з інших команд, а також на лічені секунди він був швидшим за одного з найсильніших (якщо не найсильнішого) у цьому компоненті українця Олексія Астаф’єва. Хлопці разом трималися і на вело, що дозволило їм у статусі лідерів гонки дістатися разом до транзитної зони.

Віддавши усі сили боротьбі, Олексій Астаф’єв помалу втрачав темп і в підсумку фінішував 12-м. У спину Геннадію Анзіну дихав прудконогий француз П’єр Гальбурден, який показав просто таки феноменальний час на бігу – 14:40! На самісінькому фініші шляхом надзусиль українець Геннадій Анзін таки зумів досягти свого і захистити свої позиції – він на 6 секунд був швидшим за француза і здобув перемогу.

В межах ТОП-10 юніорського етапу Кубка Європи в Тульчі фінішував також земляк переможця Володимир Критико – в його активі 10-те місце. Спортсменка з Дніпра Моніка Добровольська в змаганні юніорок фінішувала на 11-й позиції.

З підсумковою турнірною таблицею можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

Поділитися цією публікацією


X