У Львові відбудеться попередній відбір в олімпійську естафетну команду

У Львові відбудеться попередній відбір в олімпійську естафетну команду

Першим внутрішнім стартом, на якому можна буде заявити про власні олімпійські амбіції, стане Відкритий чемпіонат України з триатлону в приміщеннях.

Змагання відбудуться у Львові 12-15 квітня, і взяти в них участь матимуть змогу спортсмени усіх вікових груп.

Зазначимо, що наприкінці січня у Харкові, в рамках проведення чемпіонату України з акватлону, відбулося засідання тренерської ради збірної. Головний тренер команди Едуард Панарін ознайомив колектив з системою відбору на Олімпійські Ігри 2020. Нагадаємо, що в Токіо вперше до програми змагань з триатлону будуть включені естафети-мікст.

Українська команда боротиметься за ліцензію для участі в новому виді олімпійської програми. Для цього буде сформовано команду атлетів у складі трьох чоловіків та трьох жінок. Ці спортсмени цілеспрямовано готуватимуться до виступів на відбіркових етапах в естафетах-мікст на суперспринтерській дистанції. Ну а попередній склад збірної України для цього формату формуватиметься за підсумками квітневого чемпіонату. До Львова приїдуть всі найсильніші українські триатлети, які входять до складу збірної команди країни. Участь у старті є обов‘язковою для всіх збірників, за винятком Юлії Єлістратової. Таким є рішення тренерської ради.

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ НА ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2020 для змішаних естафет з триатлону

Поділитися цією публікацією


X