У Черкасах відбувся перший в сезоні «міський» ЧУ з триатлону

У Черкасах відбувся перший в сезоні «міський» ЧУ з триатлону

Після успішно проведених чемпіонатів України на території мисливських угідь Сухолуччя, наш вид спорту перекочував у великі міста! Першим обласним центром, де у 2020 році було проведено офіційні змагання з триатлону, стали Черкаси. З дотриманням усіх протиепідеміологічних норм, у славетному краї Богдана Хмельницького і Тараса Шевченка було проведено внутрішню першість серед молодних вікових груп з триатлону в естафетах та акватлону.

«Звісно, під час проведення чемпіонату України в Черкасах ми звернули посилену увагу на вимоги адаптивного карантину, – розповідає один з головних організаторів змагань Костянтин Федоров. – Але якщо ми говоримо про базові речі в питанні організації траси, локацій та інше, то в порівнянні з попередніми сезонами все пройшло без істотних змін. Локації майже ті ж самі, які ми щороку використовуємо під час проведення чемпіонатів України з триатилону в Черкасах.

Внутрішня першість в естафетах-мікст відбулася в парку “Долина Троянд”. Враховуючи карантинні обмеження, в цій дисципліні могла бути представлена лише одна команда від області. Зазвичай ми маємо на естафеті у три рази більше команд, але цього разу було лише сім збірних. Не брали участі команди Донецька, Києва, Одеси – натомість, ті, хто мав можливість і глибину складу виставити по декілька команд від області, не могли цього зробити через карантинні обмеження.

Наступного дня відбувся чемпіонат України з акватлону в особистому заліку. Ми розподілили групи стартуючих по вікових категоріях (кадетська, юнацька, юніорська, а також Дитяча триатлонна Ліга), враховуючи обмеження – тобто, не більше 50 осіб в одній групі. Традиційно, мала місце проблема з перекриттям руху, але і її ми вирішили. Цьогоріч ми замовили відповідні дорожні знаки, які були необхідними для проведення змагань з триатлону. Загальна кількість учасників – трохи менше трьохсот, це разом з учасниками Дитячої триатлонної Ліги.

Результати спортсменів важко оцінити об’єктивно, адже фактично плавальної підготовки до сезону як такої не було. Через карантин закрили всі басейни країни і спортсмени почали плавати лише кілька місяців тому на відкритій воді. До речі, упродовж змагань в Черкасах мав місце невеликий форс-мажор… Підчас плавального сегменту естафети, зірвало буй – прямо на дистанції довелося його швидко повертати і монтувати наново. За великим рахунком, ми впоралися з завданням і швидкого його повернути на місце, на кінцевий розподіл призових місць ця обставина суттєво не вплинула».

Додмо, що чемпіонами України в естафетах стала команда Дніпропетровщини, срібло Національної першості залишилося у господарів траси черкасців, тоді як бронзові медалі поїхали на Житомирщину.

Вашій увазі – підсумковий протокол змагань в змішаних естафетах та в індивідуальному заліку серед всіх вікових груп:
Чемпіонат України з триатлону в естафетах-мікст (юніори). Чемпіонат України з триатлону в акватлону (юніори, юнаки, кадети)

Поділитися цією публікацією


X