Триває реєстрація на «Polissia Challenge Cup-2019»

Триває реєстрація на «Polissia Challenge Cup-2019»

Традиційний турнір на Волині цьогоріч відбудеться 11 серпня.

«Polissia Challenge Cup» – це змагання з крос-триатлону. Традиційний маршрут пролягає від озера Сомин (с. Сомин, Турійського району) до села Смідин Старовижівського району.

В програмі «Polissia Challenge Cup-2019» Федерація триатлону України також проводить Відкритий чемпіонат України з триатлону (кросового триатлону) серед дорослих та юніорів. Нагадаємо, що в 2018 році чемпіонами України в цій дисципліні стали Єгор Мартиненко та Софія Прийма.

З інформації на офіційному сайті турніру, на шляху дистанції «Polissia Challenge Cup-2019» ви зануритеся в первозданну поліську природу, подолаєте непрості випробування та відчуєте шалений драйв, який дарує лише такий цікавий автентичний маршрут. Разом із пристрастю до цього виду спорту, організатори також пропагують незліченні туристичні стежки Полісся, які насправді варті того, аби їх відкрив для себе кожен мандрівник.

У 2017 році 90 учасників, у 2018 році понад 100 учасників із усіх куточків України долали заплив на 1 кілометр, 20 кілометрів велогонки та 6 кілометрів кросу, змагаючись за Кубок, а також призовий фонд у 60 000 гривень та 90 000 гривень відповідно.

Цьогоріч, за словами організаторів, на вас чекають ще більше цікавих перешкод, вартісних призів та неповторних емоцій. Тож, приєднуйтесь!

Інформація: triathlon-polissia.org.ua

Реєстрація аматорів:  athletic-events.com

Поділитися цією публікацією


X