Триатлонний бум в прифронтовому Слов’янську!

Триатлонний бум в прифронтовому Слов’янську!

28 вересня на Донеччині стартує другий за ліком міжнародний турнір на призи чемпіона світу Віктора Земцева, в рамках якого відбудеться також чемпіонат України в особистому та командному заліку.

Минулого року наш вид спорту тріумфально повернувся на Донбас! Звільнене та відновлене місто Слов’янськ стало господарем першого міжнародного турніру на призи титуованого українського триатлоніста Віктора Земцева, а самі змагання відбулися на високому організаційному рівні. Однак, якщо минулоріч в загальній кількості на турнірі виступило трошки більше ста спортсменів – то вже зараз до Слов’янська така ж кількість прибула лише лише в рамках чемпіонату України, без урахування аматорів! Загалом, цими вихідними Слов’янськ приймає командний чемпіонат України серед дорослих спортсменів та юнаків, особисту першість серед кадетів та юнаків. Ну і звісно ж міжнародні змагання для аматорів на призи Віктора Земцева.

«Цьогоріч учасників буде набагато більше, додалися також нові регіони, – повідомив головний організатор змагань, головний тренер збірної Донецької області Георгій Драгулян. –  Станом на зараз, лише за попередніми заявками в рамках чемпіонату України в нас виступлять 125 спортсменів! Заявка аматорів ще триває, тому важко передбачити підсумкову кількість учасників. Однак, той факт, що за цим показником Слов’янськ-2019 значно випереджатиме минулорічні змагання – в цьому немає жодних сумнівів. Цього року ми вирішили провести командний чемпіонат України, тож кількість учасників значно збільшилася».

Додамо, що в аматорських змаганнях участь візьмуть також спортсмени з інших держав – на турнірі в Слов’янську будуть представлені Казахстан, Білорусь, можливо і Азербайджан. Неабиякий інтерес до турніру проявлять триатлети з Молдови та Болгарії, які обіцяють приїхати вже у 2020-му. Загалом, місто готове до проведення чемпіонату України з триатлону та Міжнародного турніру на призи Віктора Земцева – змагань, які стали чи не головною спортивною подією року в прифронтовому Слов’янську!

«Я приємно здивований і навіть шокований! По всьому місту встановлені білборди з інформацією про наші змагання, зайшов в кафе – і навіть в кафе є інформаційні буклети: коли саме турнір, схема трас, де яка дорога буде перекрита… Багато інформації, місто підготувалося дуже добре! Провели оргкомітет, на засідання приїхали представники всіх служб – комунальники, поліція, швидка допомога, спортивний відділ. Всі нюанси пропрацювали, досвід минулого року – врахували, тож готові до старту», – підсумував Георгій Драгулян.

Зазначимо, що сам Віктор Земцев, хоч і не виступатиме в якості спортсмена – буде присутнім на змаганнях і нагороджуватиме фінішерів ексклюзивними медалями та цінними призами. Очікується, що в Слов’янську виступить лідер українського триатлону серед чоловіків Єгор Мартиненко, а також Антон Блохін, Юліан Дем’янов та переможець минулорічного турніру Іван Меньшиков. Після мікро-травми, на дистанцію повернеться і Маргарита Крилова, яка нині готується до Перших Всесвітніх пляжних Ігор з акватлону, що відбудуться в Катарі в середині жовтня.

Поділитися цією публікацією


X