Сюткін видає на-гора чергове золото, Крилова перериває смугу невдач

Сюткін видає на-гора чергове золото, Крилова перериває смугу невдач

У Вишгороді (Київська обл.) відбувся головний внутрішній старт сезону – чемпіонат України на олімпійській дистанції. А вже за день по тому спортсмени також посперечалися за медалі внутрішньої першості з акватлону.

Як в одній, так і в іншій дисциплінах рівних собі не мав Олексій Сюткін! Черкасець вистрілив дуплетом, забравши собі золоті медалі як на олімпійці, так і в акватлоні.

«Два вихідних дні, й два виграних чемпіонати! – ділиться емоціями на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Олексій Сюткін. – У перший день відбувся основний чемпіонат на олімпійській дистанції (1.5-40-10) і ми змагалися на найважчій трасі в Україні! Мені вдалося відплисти та від’їхати від основної групи, а на бігу вже працювати в задоволення!»

Бронзову медаль серед чоловіків у змаганні групи Elite виборов спортсмен з Донецька Іван Меньшиков, і це його перша нагорода в сезоні! Також уперше потрапив на п’єдестал пошани і володар срібла Єгор Мартиненко, який тільки-но повернувся на дистанцію після важкої травми. «Буквально три дні тому я повернувся зі збору та не знижував навантаження – готуюся до наступних, більш важливих стартів. Розглядав цю гонку як розстартовку, і хотілося обійтися «малою кров’ю», що і вдалося виконати. Вже цієї суботи стартую на Кубку Азії» – повідомив Мартиненко.

А от у змаганні жінок серед спортсменок групи Elite рівних не знайшлося Маргариті Криловій! Вихованка Георгія Драгуляна не лише порадувала себе та своїх уболівальників перемогою на найважливішому внутрішньому старті сезону – завдяки цій звитязі, Крилова перервала невтішну для свого краю традицію. Як повідомив її тренер, востаннє чемпіонат України на олімпійській дистанції спортсмени з Донецька вигравали далеких 18 років тому, і от тепер нагорода найвищої проби знову у дончан.

Друге місце за підсумками змагань виборола Софія Прийма зі Львова, а трете дісталося без малого рекордсменці за кількістю здобутих бронзових медалей на чемпіонатах України Лілії Барановській (м. Київ).

Додамо, що результати змагань серед інших вікових груп та підсумковий протокол будуть опубліковані на нашому сайті згодом.

Поділитися цією публікацією


X