Стратегія, плани та розподіл обов’язків

Стратегія, плани та розподіл обов’язків

13-го грудня в режимі ZOOM-конференції відбулося перше засідання нового складу Президії Федерації триатлону України за головуванням очільника ФТУ Юрія Горобця та генерального секретаря Федерації Едуарда Панаріна.

Головним завданням першого засідання Президії було формування змагального календаря на 2021 рік, формування складу збірної України з триатлону, а також обговорення загальної стратегії розвитку українського триатлону.

Згідно попередньо сформованого календаря, змагальний сезон триатлону в Україні стартуватиме в квітні 2021 року. Через світову пандемію коронавірусної хвороби, взимку внутрішні старти не проводитимуться. Традиційно, сезон має розпочатися чемпіонатами України у Львові та Житомирі. Очікується, що географія турнірів розшириться – у 2021-му році Всеукраїнські змагання вперше прийматимуть Енергодар, Хмельницький та Чернівці. Повний змагальний календар на 2021 рік буде опубліковано на сайті ФТУ впродовж тижня, одразу після його затвердження профільним Міністерством.

Також Президія ФТУ проголосувала за основний, кандидатський та резервний склади збірної України з триатлону та рекомендуватиме його до затвердження Міністерством молоді та спорту.

Очікується, що під егідою ФТУ та наших партерів, у 2021-му році відбудеться ціла низка високоякісних та конкурентоздатних стартів для аматорів. Змагання об’єднають в єдину Лігу з чіткою системою набору залікових балів, правил та вимог. Нині в активній фазі триває процес перемовин з нашими партнерами та затвердження єдиної системи, про попередні результати ми повідомимо вже найближчим часом.

Щодо стратегічних завдань та планів на прийдешній олімпійський цикл, більшістю членів Президії було визначено курс на популяризацію нашого виду спорту та збільшення кількості спортсменів-аматорів в Україні орієнтовно до шестисот чоловік. Щодо спорту вищих досягнень, то головною метою роботи Федерації триатлону України стане здобуття трьох-чотирьох олімпійських ліцензій на Ігри 2024 року. Також розподілені ролі та завдання за напрямами серед складу віце-президентів Федерації триатлону. Зокрема, перший віце-президент ФТУ Олексій Щербіна опікуватиметься регламентними питаннями, науково-дослідною роботою, матеріальним та технічним забезпеченням. Кирило Кривонос – розвитком дитячого триатлону та Дитячої триатлонної Ліги, Юлія Ястребова та Андрій Половко – розвитком аматорського спорту, Сергій Лисов – організацією та проведенням Кубка Європи в Дніпрі, Богдан Михалусь – матеріально-технічним забезпеченням перспективних молодих триатлетів, Андрій Оністрат – інформаційною політикою.

Поділитися цією публікацією


X