Сьогодні в Баньйоласі боротимуться за кваліфікаційні ліцензії на Юнацькі Олімпійські Ігри!

Серед претендентів – п’ятеро українців, що пройшли внутрішні відбори та підготувалися до цих змагань.

Сьогодні в Іспанії стартують представники Європейського континенту, які будуть боротися за право потрапити у відбір на Юнацькі Олімпійські Ігри 2018 року. Василь Винницький, Данило Лавришин, Андрій Скрипка, Юлія Ярошевська та Олександра Павлова вийдуть на дистанцію і спробують завоювати квиток на головні змагання чотириріччя у своїй віковій групі. Також наша команда буде представлена у змаганні змішаних естафет.

Додамо, що на двох попередніх Юнацьких Олімпіадах Україна щоразу була представлена своїми спортсменами – у 2010 році ліцензію завоював Юрій Заблоцький, однак на Ігри в Сингапурі він поїхати не зміг через травму. Його замінив Андрій Сіренко і посів 19-те місце. А от чотири роки по тому під прапорами нашої держави на Ігри поїхала вже Софія Прийма – у китайському Нанкіні наша співвітчизниця фінішувала на 22-й позиції.

Зазначимо, що ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри відбудуться в Буенос-Айресі з 6 по 18 жовтня. Будемо сподіватися, що наша держава буде представлена і на змаганнях в Аргентині!