Софія Прийма здобуває срібло чемпіонату світу з крос-триатлону!

Перспективна львів’янка вже вкотре довела, що є однією з найсильніших крос-триатлеток планети.

На чемпіонаті світу з неолімпійських видів триатлону ITU Multisport World Championship 2019, який триває в іспанському містечку Понтеведра, збірна України збагатилася ще однією нагородою! За підсумками другого з п’яти видів програми, срібну медаль чемпіонату світу з крос-триатлону серед молоді (U-23) для нашої команди здобула Софія Прийма.

Зазначимо, що українка продемонструвала просто таки розкішне плавання і першою вийшла з води після стартового сегменту (13:53 проти 14:40 в найближчої переслідувачки). Але вже впродовж вело та бігу Софійка пропустила поперед себе спортсменку зі Швейцарії Лоанн Дювуазен і завоювала друге місце. Варто виокремити також доволі пристойний результат 16-річної спортсменки з Черкас Дарії Бережної, яка на чемпіонаті світу з крос-триатлону серед юніорів фінішувала на 5-й позиції.

Додамо, що восени минулого року Прийма здобула абсолютну та беззаперечну перемогу на чемпіонаті Європи з крос-триатлону. А 2 травня на ITU Multisport World Championship 2019 вона ще побореться за медалі планетарної першості з акватлону.

Таким чином, після двох видів програми збірна України має дві срібні медалі! Нагадаємо, що в стартовий день змагань киянин Віталій Воронцов фінішував другим на чемпіонаті світу з дуатлону серед юніорів.