Show must go on!

Show must go on!

Феєрія від Юлія Єлістратової має своє продовження – після більш ніж вдалих виступів за океаном, найсильніша триатлетка України бере медаль і на європейському континенті.

Саме в ці дні в новітній історії українського триатлону перегортається чергова сторінка! Лідер нашої збірної Юлія Єлістратова видає на-гора цілу серію вдалих результатів, останній з яких – бронзова медаль фінального етапу Кубка Європи на португальському архіпелазі Мадейра. Туди житомирянка прибула в статусі новоспеченої переможниці етапу Кубка Світу в Салінасі (Еквадор), тож її небезпідставно вважали однією з претенденток на нагороди.

Однак, цього разу нашій співвітчизниці не все вдалося – в першу чергу на велосегменті. Показавши цілком пристойне плавання та фірмовий найкращий серед усіх учасниць біг, Юля дещо втратила позиції впродовж другого виду. Однак, блискавична бігова швидкість таки дозволила їй потрапити в призи, і вона лише долями секунди поступилася срібній призерці змагань Лєні Мейснер (Німеччина) – рівний час 57:05.

Загалом, супер-жовтень у виконанні Єлістратової дозволив їй не лише зібрати рясний медальний врожай, а також і піднятися на нечувану висоту в рейтингах! Так, у табелі ITU World Rankings прима українського триатлону втрималася в межах ТОП-50 (48 місце), тоді як в олімпійській класифікації Єлістратова зробила просто таки міжгалактичний стрибок угору – з 50-го місця вона піднялася на 35-те!

Таким чином, Юлія цілком і повністю може претендувати на умовну номінацію «прогрес місяця» у світовому триатлоні! Лише за останні кілька тижнів вона піднялася на 15 пунктів олімпійського рейтингу, чим не може похвалитися жодна з її опоненток.

Поділитися цією публікацією


X