Show must go on! Сухолуччя прийматиме ЧУ на олімпійській дистанції

Show must go on! Сухолуччя прийматиме ЧУ на олімпійській дистанції

Згідно Наказу Мінмолодьспорту, наступний офіційний чемпіонат України з триатлону знову відбудеться на Київщині.

Щоправда, під вимоги ситуації станом на зараз організатори вимушені змінити як дати проведення змагань, також і саму локацію. Чи не вперше за останні роки, головний внутрішній старт сезону – чемпіонат України з триатлону на олімпійській дистанції (дорослі, молодь) та внутрішня першість в естафетах-мікст – відбудуться не у Вишгороді. Господарем турніру стане заміське Сухолуччя, де сезон великого триатлону в Україні офіційно стартував ще два тижні тому внутрішньою першістю зі спринту. Змінено й дату – замість запланованих заздалегідь 17-19 липня, чемпіонат України з триатлону на олімпійській дистанції та в естафетах-мікст відбудеться 20-21 липня. В понеділок – індивідуальна першість, у вівторок – естафети.

Нагадаємо, два тижні тому в Сухолуччі перші в сезоні титули чемпіонів України здобули Віталій Воронцов та Юлія Єлістратова. Проте, як свого часу висловлювався Олег Володимирович Блохін, – «це вже буде зовсім інший турнір»! Стартовий лист «олімпійки» не те щоб не поступається – а навіть перевершує за своєю зірковістю склад учасників двотижневої давнини. Зокрема, в змаганні чоловіків до серйозної компанії корифеїв українського триатлону в складі Віталія Воронцова, Сергія Курочкіна, Єгора Мартиненка, Івана Іванова та інших відомих триатлетів додається ще й Олексій Сюткін. Щодо жінок, то в змаганні естафетних команд ми вперше в сезоні маємо побачити Анну Абдулову. До того ж, в стартовий день жіночого заліку на свою тепер вже коронну дистанції вийде неперевершена Юлія Єлістратова! Якщо додати до загального стартового «коктейлю» також наших легіонерів Ростислава Пєвцова та Дарину Москаленко – отримаємо більш ніж серйозний привід приїхати і стати свідками яскравого та безкомпромісного турніру!

Як і два тижні тому, старт обох змагальних днів заплановано на 8:00, геолокація місця проведення чемпіонату України на олімпійській дистанції та в змішаних естафетах – https://goo.gl/maps/Jrw9TrVtDe3sFjzx8.

Поділитися цією публікацією


X