Ще два золота і бронза ЧЄ в скарбничку збірної України!

Ще два золота і бронза ЧЄ в скарбничку збірної України!

Молчанець здобуває титул найсильнішої на континенті, Воронцов оформлює золотий дубль, а Прийма – бронзовий хет-трик.

Рясним медальним врожаєм закінчився для збірної України чемпіонат Європи з неолімпійських видів триатлону (мультиспорт), що завершився в румунському місті Тиргу-Муреш. Так, в заключний день змагань наша команда збагатилася ще трьома нагородами – двома золотими і однією бронзовою.

Донедавна де-факто, а віднині – де-юре найсильнішим юніором Старого Світу в розділах мультиспорту став наш Віталій Воронцов! В заключний день змагань киянин не мав собі рівних на чемпіонаті Європи з акватлону. За доволі конкурентного плавання, українець за звичною традицією показав найкращий час на біговій дистанції та випередив найближчого переслідувача на 17 секунд! Таким чином, Віталій Воронцов оформив золотий дубль – нагадаємо, що на старті турніру Воронцов у прекрасному стилі виборов титул чемпіона Європи серед юніорів з дуатлону. Тим самим, Віталій перервав затяжну «срібну» серію – до цього часу киянин вже мав у своєму доробку срібні медалі з чемпіонатів світу та Європи у своїй віковій категорії.

Ще одну – вже третю на цьому чемпіонаті Європи – золоту медаль для України завоювала Валентина Молчанець! Вона не мала собі рівних на континентальній першості з акватлону в молодіжній віковій категорії, серед спортсменок віком до 23-х років. На плавальному сегменті Валя показала другий час. Однак, вже на бігові Молчанець задала і зуміла втримати височенний темп. Як підсумок – 44 секунди переваги на фініші над росіянкою Тамарою Максяновою та гімн України на честь одразу двох наших співвітчизниць! Адже одразу за Максяновою фінішувала ще одна українка Софія Прийма – і це вже третя бронзова медаль для Софійки на цьому чемпіонаті Європи.

Таким чином, за підсумками чемпіонату Європи з неолімпійських видів триатлону в Трансильванії збірна України завоювала вісім медалей – три золоті та п’ять бронзових. Вітаємо спортсменів, тренерів, спортивних функціонерів та вболівальників з цим вагомим здобутком!

Поділитися цією публікацією


X