Сезон 2020 стартуватиме в Києві, фінішує у Львові

Сезон 2020 стартуватиме в Києві, фінішує у Львові

За підсумками щорічної Конференції та семінару тренерів та суддів ФТУ було окреслено плани на прийдешній сезон 2020.

В останні дні листопада на навчально-тренувальній Олімпійській базі в Конча-Заспі зібралися тренери та функціонери Федерації триатлону України. Зокрема, було підбито підсумки сезону, що минає, а також обговорено та затверджено ряд важливих ініціатив на сезон наступний.

Згідно проекту внутрішнього календаря, змагальний сезон 2020 року розпочнеться в перші дні лютого чемпіонатом України з триатлону (акватлону) серед молодших вікових груп, який відбудеться в столиці України. За традицією останніх сезонів, чимало внутрішніх стартів прийматимуть Біла Церква, Запоріжжя, Львів та Черкаси.

Головною подією сезону покликаний стати міжнародний Фестиваль триатлону в Дніпрі. 6-7 червня це місто вчергове прийматиме етап Кубка Європи ETU, а також чемпіонат Європи серед молоді та змішаних естафет!

Додамо, що на Конференції було запропоновано та попередньо затверджено склад збірних команд України, системи відбору та кваліфікаційні норми. Відбулися зміни в складі Президії та Тренерської ради: відтепер Харківську область в складі Тренерської ради замість Володимира Сидоренка представлятиме Аліна Медведєва.

Після остаточного погодження та затвердження, календар внутрішніх змагань та склад збірних команд України з триатлону ми опублікуємо на офіційному сайті ФТУ.

Поділитися цією публікацією


X