Сергій Курочкін: «За такого сонця, вода в Київському водосховищі була немов удома у ванній»

Сергій Курочкін: «За такого сонця, вода в Київському водосховищі була немов удома у ванній»

Минулими вихідними у Вишгороді відбувся чемпіонат України на олімпійській дистанції. За просто таки шаленої спеки, вольову перемогу в змаганні чоловіків здобув Сергій Курочкін! В бесіді з прес-службою ФТУ, киянин розповів про свій шлях до цього здобутку, а також повідомив про плани на найближче майбутнє.

Вітаємо, Сергію! Чим тобі найбільше запам’ятається ця гонка у Вишгороді?

Одразу скажу, що мені було дуже важко на велосипедному етапі – тут гірський сегмент. Плюс, я ще не зовсім відновився після недільної гонки на Ironman 5150 Warsaw (нагадаємо, на цих престижних змаганнях у Польщі Сергій Курочкін здобув перемогу) – там я виклався на максимум на велосипеді. Тут я себе досить непогано почував на плаванні, однак на вело перші кілометри були найважчими… Потім я трохи відновився і біг був уже, можна так сказати, накатистим – вважаю, що як для такої спеки я дуже непогано пробіг, мені вдалося випередити Єгора Мартиненка та Івана Меньшикова.

Мала місце якась певна тактика? Чи ти керувався винятково своїми функціональними можливостями?

Ні, жодної тактики я не продумував. На біг я вийшов третім, адже впродовж вело не мав достатніх сил триматися за Єгором та Іваном, я був повністю «порожнім». А вже на заключному сегменті я розклався рівно – дивився по ситуації, дістаю їх чи ні. Ніякої особливої ​​тактики не було, просто зважував свої можливості: можу – не можу. Особисто мені виступати в таку спеку терпимо, але важко! До речі, дуже мало було питної води на як на дистанції, так і на фініші. А та, яка була, на такому сонці ставала гарячою вже за лічені хвилини. Після плавання ми також не отримували необхідної свіжості, бо за такого сонця вода в Київському водосховищі була немов удома у ванній.

Це твоя перша перемога у Вишгороді?

Так, це моя перша перемога тут! До цього, я у Вишгороді виступав лише одного разу декілька років тому і посів тоді 4-те місце.

Чи матимеш ти якусь перерву у виступах після таких двох важких стартів?

Відпочинку не буде, адже на початку липня в Румунії відбудеться чемпіонат Європи з акватлону. Зараз потрібно швидко відновитися, набратися сил і підготуватися до цих змагань.

Після успіху в Варшаві, чи не думав ти надалі вже сконцентруватися на виступах на дистанції Ironman?

Станом на зараз мені важко щось конкретне сказати, адже це досить важкі змагання – до них не так то просто підготуватися. Це все робиться поступово. Але мені приємно, що я переміг у Варшаві – до того ж, на змаганнях виступали такі сильні спортсмени як Руді Уайлд, наш Данило Сапунов та інші.

Життя покаже, а поки що я виступаю здебільшого на чемпіонатах України, готуюся на акватлон, а також виступаю за клуб.

Поділитися цією публікацією


X